Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar pavlebo

pavlebo

Gold Verified
Flag of me
ID: fddc57f3-b5f8-4e63-99e7-b1fa798e849e
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

754

Win Rate

62%

K/D

1.33

ADR

90

HS %

51.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
25%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 54% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
22%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
91/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
65/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

559 ms

Statystyki Steam

Quebec

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.02

K/R

0.77

ADR

85

HS %

61.0%

Zabójstwa

360

Asysty

122

Win Rate

45.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

30.0%
Win Rate
1.09
K/D
90.7
ADR

10

Mecze

201

Zabójstwa

184

Śmierci

3-7

Bilans

30

MVP

55.4%

Headshoty

ancient

33.3%
Win Rate
1.14
K/D
87.1
ADR

3

Mecze

58

Zabójstwa

51

Śmierci

1-2

Bilans

9

MVP

74.0%

Headshoty

mirage

66.7%
Win Rate
0.75
K/D
72.3
ADR

3

Mecze

39

Zabójstwa

52

Śmierci

2-1

Bilans

3

MVP

63.3%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.07
K/D
83.0
ADR

2

Mecze

30

Zabójstwa

28

Śmierci

2-0

Bilans

4

MVP

55.5%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
0.82
K/D
74.6
ADR

2

Mecze

32

Zabójstwa

39

Śmierci

1-1

Bilans

4

MVP

71.5%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 L 13:7 19/15/5 103 1.27 0.95 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
14.10.2026 L 13:7 15/15/6 84 1.00 0.75 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
01.10.2026 W 9:13 18/15/7 92 1.20 0.82 cache
Europe 5v5 Queue
36 min
01.10.2026 W 7:13 26/10/10 134 2.60 1.30 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
29.09.2026 L 16:12 27/20/6 101 1.35 0.96 ancient
Europe 5v5 Queue
47 min
29.09.2026 W 13:2 20/7/5 127 2.86 1.33 dust2
Europe 5v5 Queue
26 min
22.09.2026 L 13:10 12/20/3 61 0.60 0.52 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
17.09.2026 L 13:11 14/20/5 72 0.70 0.58 nuke
Europe 5v5 Queue
41 min
17.09.2026 W 11:13 18/19/5 77 0.95 0.75 nuke
Europe 5v5 Queue
38 min
16.09.2026 L 13:6 12/17/3 70 0.71 0.63 ancient
Europe 5v5 Queue
33 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-10 do 2026-09-29 100 meczy Win Rate: 48.0% K/D: 0.98

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.98

ADR

77

HS %

24.5%

Win Rate

48.0%

Mecze

100

Wygrane

48

Zabójstwa

1567

Asysty

456

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
2
MVP
50
Obrażenia od granatów
130.9
Oślepieni przeciwnicy
10
Ø Śmierci
17.7
Multi-kille
88
Ace'y
2
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
85
Ø HS %
61%
Win Rate %
45%
Ø Zabójstwa
18
Mecze z opening killiem
52.9%
Entry kille
6
Pierwsze strzały
3.2
Ø Asysty
6.1
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.8