Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Nexius

Nexius

ID Verified
Flag of be
ID: e184d582-995d-4f9a-a156-6d34e6c2e8d5
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1647

Win Rate

55%

K/D

1.16

ADR

87

HS %

53.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 54% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
6%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
89/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
70/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
68/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

478 ms

Statystyki Steam

Nexius

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

26 grudnia 2014

Znajomi

339

Poziom Steam

28

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

0.88

K/R

0.66

ADR

75

HS %

57.4%

Zabójstwa

272

Asysty

89

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

40.0%
Win Rate
1.09
K/D
88.0
ADR

5

Mecze

81

Zabójstwa

74

Śmierci

2-3

Bilans

12

MVP

55.0%

Headshoty

dust2

80.0%
Win Rate
0.77
K/D
71.3
ADR

5

Mecze

59

Zabójstwa

77

Śmierci

4-1

Bilans

13

MVP

72.4%

Headshoty

anubis

66.7%
Win Rate
1.12
K/D
81.9
ADR

3

Mecze

55

Zabójstwa

49

Śmierci

2-1

Bilans

10

MVP

45.3%

Headshoty

cache

50.0%
Win Rate
0.67
K/D
62.0
ADR

2

Mecze

20

Zabójstwa

30

Śmierci

1-1

Bilans

1

MVP

47.5%

Headshoty

ancient

0.0%
Win Rate
0.36
K/D
39.3
ADR

1

Mecze

5

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

0

MVP

40.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
02.10.2026 L 7:13 9/19/3 45 0.47 0.45 mirage
CyberClash Season 1 Play-off | Nexus vs ex-Novaq
56 min
26.09.2026 W 13:1 14/9/1 83 1.56 1.00 anubis
CyberClash Season 1 | Nexus vs Vexar
44 min
15.09.2026 W 9:13 13/17/6 70 0.76 0.59 cache
Europe 5v5 Queue
38 min
15.09.2026 L 12:16 13/22/5 43 0.59 0.46 anubis
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier I
68 min
15.09.2026 W 13:9 12/14/8 72 0.86 0.55 dust2
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier I
43 min
15.09.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier I
15.09.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier I
05.09.2026 L 13:5 7/13/5 54 0.54 0.39 cache
Europe 5v5 Queue
32 min
05.09.2026 L 13:2 5/14/2 39 0.36 0.33 ancient
Europe 5v5 Queue
26 min
04.09.2026 W 13:6 21/9/3 108 2.33 1.11 anubis
Europe 5v5 Queue
33 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

37 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-03 do 2026-10-10 100 meczy Win Rate: 51.0% K/D: 1.02

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 9 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#25 641

Koniec Sezonu

#27 162

Najwyższy

#27 162

Najniższy

#25 641

Średni

#26 447

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.02

ADR

82

HS %

24.0%

Win Rate

51.0%

Mecze

100

Wygrane

51

Zabójstwa

1496

Asysty

436

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
2
MVP
36
Obrażenia od granatów
74.8
Oślepieni przeciwnicy
7.5
Ø Śmierci
15.3
Multi-kille
49
Ace'y
0
Ø K/D
0.9
Ø K/R
0
Ø ADR
75.4
Ø HS %
56.8%
Win Rate %
56.3%
Ø Zabójstwa
13.8
Mecze z opening killiem
51.2%
Entry kille
5
Pierwsze strzały
2.6
Ø Asysty
4.3
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
6%
Zabójstwa w clutchach
0.4