Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar Nexius

Nexius

ID Verified
Flag of be
ID: e184d582-995d-4f9a-a156-6d34e6c2e8d5
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 16 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

1647

Відсоток перемог

55%

K/D

1.16

ADR

87

HS %

53.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
26%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 54% таких дуелей

Клатч 1v1
39%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
24%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
6%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
51%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
89/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Хороший результат

Позиціонування
70/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Хороший результат

Гранати
68/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

478 ms

Статистика Steam

Nexius

Години в CS

приховано

Дата створення

December 26, 2014

Друзі

339

Рівень Steam

28

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

0.88

K/R

0.66

ADR

75

HS %

57.4%

Вбивства

272

Підтримки

89

Відсоток перемог

55.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

40.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.09
profile.mapStatsCard.kd
88.0
profile.mapStatsCard.adr

5

profile.mapStatsCard.matches

81

profile.mapStatsCard.kills

74

profile.mapStatsCard.deaths

2-3

profile.mapStatsCard.record

12

profile.mapStatsCard.mvps

55.0%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

80.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.77
profile.mapStatsCard.kd
71.3
profile.mapStatsCard.adr

5

profile.mapStatsCard.matches

59

profile.mapStatsCard.kills

77

profile.mapStatsCard.deaths

4-1

profile.mapStatsCard.record

13

profile.mapStatsCard.mvps

72.4%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.12
profile.mapStatsCard.kd
81.9
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

55

profile.mapStatsCard.kills

49

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

10

profile.mapStatsCard.mvps

45.3%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.67
profile.mapStatsCard.kd
62.0
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

20

profile.mapStatsCard.kills

30

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

1

profile.mapStatsCard.mvps

47.5%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.36
profile.mapStatsCard.kd
39.3
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

5

profile.mapStatsCard.kills

14

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

0

profile.mapStatsCard.mvps

40.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/02/2026 L 7:13 9/19/3 45 0.47 0.45 mirage
CyberClash Season 1 Play-off | Nexus vs ex-Novaq
56 min
09/26/2026 W 13:1 14/9/1 83 1.56 1.00 anubis
CyberClash Season 1 | Nexus vs Vexar
44 min
09/15/2026 W 9:13 13/17/6 70 0.76 0.59 cache
Europe 5v5 Queue
38 min
09/15/2026 L 12:16 13/22/5 43 0.59 0.46 anubis
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier I
68 min
09/15/2026 W 13:9 12/14/8 72 0.86 0.55 dust2
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier I
43 min
09/15/2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier I
09/15/2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier I
09/05/2026 L 13:5 7/13/5 54 0.54 0.39 cache
Europe 5v5 Queue
32 min
09/05/2026 L 13:2 5/14/2 39 0.36 0.33 ancient
Europe 5v5 Queue
26 min
09/04/2026 W 13:6 21/9/3 108 2.33 1.11 anubis
Europe 5v5 Queue
33 min

Активність - останні 90 днів

37 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-05-03 do 2026-10-10 100 матчів Win Rate: 51.0% K/D: 1.02

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 9 z 100 meczów z Premier ranking

Початок сезону

#25 641

Кінець сезону

#27 162

Найвищий

#27 162

Найнижчий

#25 641

Середній

#26 447

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.02

ADR

82

HS %

24.0%

Відсоток перемог

51.0%

Матчі

100

Перемоги

51

Вбивства

1496

Підтримки

436

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
2
profile.generalStats.mvps
36
profile.generalStats.utilityDmg
74.8
profile.generalStats.enemiesFlashed
7.5
profile.generalStats.avgDeaths
15.3
profile.generalStats.multiKills
49
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
0.9
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
75.4
profile.generalStats.avgHs
56.8%
profile.generalStats.winRate
56.3%
profile.generalStats.avgKills
13.8
profile.generalStats.openingMatches
51.2%
profile.generalStats.entryKills
5
profile.generalStats.firstShootDowns
2.6
profile.generalStats.avgAssists
4.3
profile.generalStats.utilitySuccess
51%
profile.generalStats.awpPercent
6%
profile.generalStats.clutchKills
0.4