Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Krimbo

Krimbo

Gold Verified
Flag of de
ID: 08eb0b0f-b360-4b61-94ad-c949afd665ea
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 17 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1188

Win Rate

61%

K/D

2.12

ADR

90

HS %

49.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
10%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
78/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
86/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

440 ms

Statystyki Steam

b0b

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

26 grudnia 2014

Poziom Steam

63

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.24

K/R

0.82

ADR

93

HS %

59.6%

Zabójstwa

362

Asysty

133

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

85.7%
Win Rate
1.17
K/D
88.4
ADR

7

Mecze

112

Zabójstwa

96

Śmierci

6-1

Bilans

20

MVP

60.4%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.12
K/D
84.6
ADR

6

Mecze

120

Zabójstwa

107

Śmierci

4-2

Bilans

17

MVP

60.8%

Headshoty

ancient

60.0%
Win Rate
1.44
K/D
106.5
ADR

5

Mecze

92

Zabójstwa

64

Śmierci

3-2

Bilans

18

MVP

57.6%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.67
K/D
108.6
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

60.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.44
K/D
91.0
ADR

1

Mecze

23

Zabójstwa

16

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

57.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.10.2026 W 4:13 18/9/5 107 2.00 1.06 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
11.10.2026 W 2:13 12/10/5 94 1.20 0.80 mirage
Europe 5v5 Queue
22 min
10.10.2026 W 13:8 22/11/11 117 2.00 1.05 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
25.09.2026 W 19:15 24/28/10 81 0.86 0.71 mirage
Europe 5v5 Queue
52 min
25.09.2026 W 3:13 15/9/7 109 1.67 0.94 nuke
Europe 5v5 Queue
28 min
24.09.2026 W 11:13 15/15/8 76 1.00 0.63 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
23.09.2026 L 13:10 15/16/6 80 0.94 0.65 ancient
Europe 5v5 Queue
35 min
23.09.2026 W 2:13 11/6/5 94 1.83 0.73 mirage
Europe 5v5 Queue
20 min
23.09.2026 W 25:21 32/32/13 72 1.00 0.70 dust2
Europe 5v5 Queue
75 min
23.09.2026 L 13:10 14/17/5 75 0.82 0.61 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

30 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-08-12 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 66.0% K/D: 1.19

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 10 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#26 539

Koniec Sezonu

#26 696

Najwyższy

#27 794

Najniższy

#26 539

Średni

#27 253

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.19

ADR

79

HS %

23.5%

Win Rate

66.0%

Mecze

100

Wygrane

66

Zabójstwa

1528

Asysty

440

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
60
Obrażenia od granatów
144.4
Oślepieni przeciwnicy
10.6
Ø Śmierci
14.6
Multi-kille
91
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
92.9
Ø HS %
59.7%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
18.1
Mecze z opening killiem
58%
Entry kille
5
Pierwsze strzały
2.9
Ø Asysty
6.7
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
10%
Zabójstwa w clutchach
1.8