Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar idisbalance

idisbalance

Gold Verified
Flag of ru
ID: 3a6be5c7-4229-49b2-9e4f-7f6165f0b58e
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1255

Win Rate

58%

K/D

1.32

ADR

84

HS %

41.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
27%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
21%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
27%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
72/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
54/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

431 ms

Statystyki Steam

idisbalance

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

26 grudnia 2014

Posiadane gry

22

Poziom Steam

21

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.15

K/R

0.82

ADR

90

HS %

56.0%

Zabójstwa

344

Asysty

96

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

62.5%
Win Rate
0.97
K/D
77.8
ADR

8

Mecze

118

Zabójstwa

122

Śmierci

5-3

Bilans

17

MVP

59.3%

Headshoty

dust2

71.4%
Win Rate
1.23
K/D
95.1
ADR

7

Mecze

135

Zabójstwa

110

Śmierci

5-2

Bilans

22

MVP

62.9%

Headshoty

nuke

66.7%
Win Rate
1.76
K/D
113.5
ADR

3

Mecze

58

Zabójstwa

33

Śmierci

2-1

Bilans

7

MVP

37.7%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.17
K/D
86.2
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

18

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

52.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
07.10.2026 W 13:7 20/13/8 108 1.54 1.00 nuke
Europe 5v5 Queue
33 min
07.10.2026 W 6:13 20/13/5 101 1.54 1.05 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
07.10.2026 W 16:14 21/18/7 86 1.17 0.70 cache
Europe 5v5 Queue
53 min
07.10.2026 W 13:8 14/18/8 75 0.78 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
02.10.2026 L 5:13 12/15/3 91 0.80 0.67 nuke
CyberClash Season 1 Play-off | Bebop vs BandaLFO
41 min
27.09.2026 W 6:13 21/11/8 114 1.91 1.11 dust2
Europe 5v5 Queue
27 min
27.09.2026 W 2:13 23/5/5 154 4.60 1.53 nuke
Europe 5v5 Queue
21 min
19.08.2026 L 10:13 14/18/6 58 0.78 0.61 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
19.08.2026 L 8:13 14/17/2 68 0.82 0.67 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
19.08.2026 L 5:13 10/17/5 71 0.59 0.56 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-16 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 41.0% K/D: 1.04

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.04

ADR

71

HS %

24.0%

Win Rate

41.0%

Mecze

100

Wygrane

41

Zabójstwa

1447

Asysty

263

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
51
Obrażenia od granatów
37.9
Oślepieni przeciwnicy
6.6
Ø Śmierci
14.7
Multi-kille
97
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
91.3
Ø HS %
57.8%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
17.5
Mecze z opening killiem
54.6%
Entry kille
5.4
Pierwsze strzały
3
Ø Asysty
4.9
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
27%
Zabójstwa w clutchach
0.8