Извиняваме се за техническите проблеми между 14-17.09 — сайтът вече работи нормално.

Повече информация в нашия Discord
Търсене на друг човек
Avatar idisbalance

idisbalance

Gold Verified
Flag of ru
ID: 3a6be5c7-4229-49b2-9e4f-7f6165f0b58e
EU
CS2
Наблюдаван Никой не наблюдава този профил.
Преглеждания Преглеждан 19 пъти
Наблюдавай (известия VAC)

Мачове

1255

Процент победи

58%

K/D

1.32

ADR

84

HS %

41.0%

Средни статистики – От всички CS2 мачове

Стил на игра

Въз основа на статистиката от цялата кариера във Faceit – в какви ситуации този играч е най-силен

Entry Fragging
27%

Колко често влиза първи в началото на рунда – печели 58% от тези двубои

Clutch 1v1
39%

Успеваемост в ситуации един на един

Clutch 1v2
21%

Успеваемост в ситуации един срещу двама

Игра с AWP
27%

Дял на убийствата, направени с AWP/снайпер

Ефективност на гранатите
53%

Колко ефективно заслепява и отслабва противниците с гранати

Анализ от Leetify

Виж в Leetify

Допълнителни данни от Leetify – подробна оценка на точността, позиционирането и реакцията

Точност
95/100

Оценка на точността на стрелбата, прицелването и скоростта на реакция. Отличен резултат

Позициониране
72/100

Оценка на избора на позиция и избягването на ненужен риск. Добър резултат

Гранати
54/100

Оценка на ефективността на flash/HE/дим в мачовете. Среден

Време за реакция

431 ms

Steam Статистики

idisbalance

Часове в CS

скрито

Дата на създаване

26 декември 2014 г.

Притежавани игри

22

Steam Ниво

21

Текущи VAC банове

0
Няма

Статистики от последните 20 мача

K/D

1.15

K/R

0.82

ADR

90

HS %

56.0%

Убийства

344

Асистенции

96

Процент победи

65.0%

Тенденция на формата

K/D и кумулативен баланс победи/загуби от последните мачове – показва дали играчът е във възходяща или низходяща форма

Статистики на картите

От последните 20 мача

mirage

62.5%
profile.mapStatsCard.winRate
0.97
profile.mapStatsCard.kd
77.8
profile.mapStatsCard.adr

8

profile.mapStatsCard.matches

118

profile.mapStatsCard.kills

122

profile.mapStatsCard.deaths

5-3

profile.mapStatsCard.record

17

profile.mapStatsCard.mvps

59.3%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

71.4%
profile.mapStatsCard.winRate
1.23
profile.mapStatsCard.kd
95.1
profile.mapStatsCard.adr

7

profile.mapStatsCard.matches

135

profile.mapStatsCard.kills

110

profile.mapStatsCard.deaths

5-2

profile.mapStatsCard.record

22

profile.mapStatsCard.mvps

62.9%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.76
profile.mapStatsCard.kd
113.5
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

58

profile.mapStatsCard.kills

33

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

37.7%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.17
profile.mapStatsCard.kd
86.2
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

21

profile.mapStatsCard.kills

18

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

52.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Последни мачове (10)

Вижте пълната история
Дата Резултат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип мач / Време
07.10.2026 г. W 13:7 20/13/8 108 1.54 1.00 nuke
Europe 5v5 Queue
33 min
07.10.2026 г. W 6:13 20/13/5 101 1.54 1.05 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
07.10.2026 г. W 16:14 21/18/7 86 1.17 0.70 cache
Europe 5v5 Queue
53 min
07.10.2026 г. W 13:8 14/18/8 75 0.78 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
02.10.2026 г. L 5:13 12/15/3 91 0.80 0.67 nuke
CyberClash Season 1 Play-off | Bebop vs BandaLFO
41 min
27.09.2026 г. W 6:13 21/11/8 114 1.91 1.11 dust2
Europe 5v5 Queue
27 min
27.09.2026 г. W 2:13 23/5/5 154 4.60 1.53 nuke
Europe 5v5 Queue
21 min
19.08.2026 г. L 10:13 14/18/6 58 0.78 0.61 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
19.08.2026 г. L 8:13 14/17/2 68 0.82 0.67 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
19.08.2026 г. L 5:13 10/17/5 71 0.59 0.56 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min

Активност - последните 90 дни

22 мача
юли
авг
сеп
окт
нд
ср
сб
По-малко
Повече

История на ELO - Всички CS2 Сезони

Данни от Leetify

Забележка: Leetify API връща максимум 100 най-нови мача. Ако играчът има повече мачове в текущия сезон, по-старите сезони може да не са видими.

Sezon 4 2026

Период от дати: 2026-04-16 do 2026-10-11 100 мача Win Rate: 41.0% K/D: 1.04

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.04

ADR

71

HS %

24.0%

Процент победи

41.0%

Мачове

100

Победи

41

Убийства

1447

Асистенции

263

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
5
profile.generalStats.mvps
51
profile.generalStats.utilityDmg
37.9
profile.generalStats.enemiesFlashed
6.6
profile.generalStats.avgDeaths
14.7
profile.generalStats.multiKills
97
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.2
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
91.3
profile.generalStats.avgHs
57.8%
profile.generalStats.winRate
70%
profile.generalStats.avgKills
17.5
profile.generalStats.openingMatches
54.6%
profile.generalStats.entryKills
5.4
profile.generalStats.firstShootDowns
3
profile.generalStats.avgAssists
4.9
profile.generalStats.utilitySuccess
53%
profile.generalStats.awpPercent
27%
profile.generalStats.clutchKills
0.8