glowiing
Мачове
1133
Процент победи
55%
K/D
1.19
ADR
92
HS %
53.0%
Средни статистики – От всички CS2 мачове
Стил на игра
Въз основа на статистиката от цялата кариера във Faceit – в какви ситуации този играч е най-силен
Колко често влиза първи в началото на рунда – печели 55% от тези двубои
Успеваемост в ситуации един на един
Успеваемост в ситуации един срещу двама
Дял на убийствата, направени с AWP/снайпер
Колко ефективно заслепява и отслабва противниците с гранати
Анализ от Leetify
Допълнителни данни от Leetify – подробна оценка на точността, позиционирането и реакцията
Оценка на точността на стрелбата, прицелването и скоростта на реакция. Отличен резултат
Оценка на избора на позиция и избягването на ненужен риск. Среден
Оценка на ефективността на flash/HE/дим в мачовете. Добър резултат
Време за реакция
452 ms
Steam Статистики
glowiing
Часове в CS
скрито
Дата на създаване
15 януари 2015 г.
Steam Ниво
10
Текущи VAC банове
0Статистики от последните 20 мача
K/D
1.10
K/R
0.77
ADR
88
HS %
58.1%
Убийства
352
Асистенции
127
Процент победи
45.0%
Тенденция на формата
K/D и кумулативен баланс победи/загуби от последните мачове – показва дали играчът е във възходяща или низходяща форма
Статистики на картите
От последните 20 мача
mirage
8
profile.mapStatsCard.matches
124
profile.mapStatsCard.kills
129
profile.mapStatsCard.deaths
4-4
profile.mapStatsCard.record
19
profile.mapStatsCard.mvps
55.8%
profile.mapStatsCard.headshots
dust2
4
profile.mapStatsCard.matches
68
profile.mapStatsCard.kills
62
profile.mapStatsCard.deaths
0-4
profile.mapStatsCard.record
9
profile.mapStatsCard.mvps
57.3%
profile.mapStatsCard.headshots
ancient
4
profile.mapStatsCard.matches
89
profile.mapStatsCard.kills
57
profile.mapStatsCard.deaths
3-1
profile.mapStatsCard.record
16
profile.mapStatsCard.mvps
55.8%
profile.mapStatsCard.headshots
nuke
2
profile.mapStatsCard.matches
41
profile.mapStatsCard.kills
47
profile.mapStatsCard.deaths
1-1
profile.mapStatsCard.record
5
profile.mapStatsCard.mvps
63.0%
profile.mapStatsCard.headshots
inferno
1
profile.mapStatsCard.matches
12
profile.mapStatsCard.kills
16
profile.mapStatsCard.deaths
0-1
profile.mapStatsCard.record
0
profile.mapStatsCard.mvps
67.0%
profile.mapStatsCard.headshots
anubis
1
profile.mapStatsCard.matches
18
profile.mapStatsCard.kills
8
profile.mapStatsCard.deaths
1-0
profile.mapStatsCard.record
6
profile.mapStatsCard.mvps
72.0%
profile.mapStatsCard.headshots
Последни мачове (10)
Вижте пълната история| Дата | Резултат | K/D/A | ADR | K/D | K/R | Карта | Тип мач / Време |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 г. | L 7:13 | 11/14/2 | 74 | 0.79 | 0.55 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
36 min
|
| 13.10.2026 г. | W 16:14 | 25/23/13 | 100 | 1.09 | 0.83 | mirage |
Europe 5v5 Queue
53 min
|
| 13.10.2026 г. | W 16:14 | 27/18/11 | 100 | 1.50 | 0.90 | ancient |
Europe 5v5 Queue
49 min
|
| 13.10.2026 г. | L 13:9 | 22/13/6 | 105 | 1.69 | 1.00 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
36 min
|
| 12.10.2026 г. | L 8:13 | 17/17/6 | 85 | 1.00 | 0.81 | mirage |
Europe 5v5 Queue
37 min
|
| 12.10.2026 г. | L 13:16 | 28/17/6 | 100 | 1.65 | 0.97 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
50 min
|
| 05.10.2026 г. | L 13:9 | 12/16/9 | 74 | 0.75 | 0.55 | inferno |
Europe 5v5 Queue
39 min
|
| 05.10.2026 г. | L 16:19 | 27/26/8 | 95 | 1.04 | 0.77 | mirage |
Europe 5v5 Queue
54 min
|
| 05.10.2026 г. | W 16:13 | 20/24/8 | 80 | 0.83 | 0.69 | nuke |
Europe 5v5 Queue
57 min
|
| 01.10.2026 г. | W 5:13 | 19/11/3 | 106 | 1.73 | 1.06 | ancient |
Europe 5v5 Queue
28 min
|
Активност - последните 90 дни
История на ELO - Всички CS2 Сезони
Данни от Leetify
Забележка: Leetify API връща максимум 100 най-нови мача. Ако играчът има повече мачове в текущия сезон, по-старите сезони може да не са видими.
Sezon 4 2026
Statystyki gracza w sezonie
Z wszystkich meczów w sezonieK/D
1.01
ADR
78
HS %
21.4%
Процент победи
53.0%
Мачове
100
Победи
53
Убийства
1529
Асистенции
526
profile.generalStats.title
profile.generalStats.subtitle