Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar glowiing

glowiing

ID Verified
Flag of ru
ID: 6e8f0a0b-cb58-45fa-8651-55a725faf3f3
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 18 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1133

Win Rate

55%

K/D

1.19

ADR

92

HS %

53.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
37%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
60/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
74/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

452 ms

Statystyki Steam

glowiing

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

15 stycznia 2015

Poziom Steam

10

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.10

K/R

0.77

ADR

88

HS %

58.1%

Zabójstwa

352

Asysty

127

Win Rate

45.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
0.96
K/D
81.5
ADR

8

Mecze

124

Zabójstwa

129

Śmierci

4-4

Bilans

19

MVP

55.8%

Headshoty

dust2

0.0%
Win Rate
1.10
K/D
82.1
ADR

4

Mecze

68

Zabójstwa

62

Śmierci

0-4

Bilans

9

MVP

57.3%

Headshoty

ancient

75.0%
Win Rate
1.56
K/D
110.0
ADR

4

Mecze

89

Zabójstwa

57

Śmierci

3-1

Bilans

16

MVP

55.8%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
0.87
K/D
87.1
ADR

2

Mecze

41

Zabójstwa

47

Śmierci

1-1

Bilans

5

MVP

63.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
0.75
K/D
74.1
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

0

MVP

67.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
2.25
K/D
99.2
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

6

MVP

72.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 L 7:13 11/14/2 74 0.79 0.55 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
13.10.2026 W 16:14 25/23/13 100 1.09 0.83 mirage
Europe 5v5 Queue
53 min
13.10.2026 W 16:14 27/18/11 100 1.50 0.90 ancient
Europe 5v5 Queue
49 min
13.10.2026 L 13:9 22/13/6 105 1.69 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
12.10.2026 L 8:13 17/17/6 85 1.00 0.81 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
12.10.2026 L 13:16 28/17/6 100 1.65 0.97 dust2
Europe 5v5 Queue
50 min
05.10.2026 L 13:9 12/16/9 74 0.75 0.55 inferno
Europe 5v5 Queue
39 min
05.10.2026 L 16:19 27/26/8 95 1.04 0.77 mirage
Europe 5v5 Queue
54 min
05.10.2026 W 16:13 20/24/8 80 0.83 0.69 nuke
Europe 5v5 Queue
57 min
01.10.2026 W 5:13 19/11/3 106 1.73 1.06 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-08-18 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 53.0% K/D: 1.01

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.01

ADR

78

HS %

21.4%

Win Rate

53.0%

Mecze

100

Wygrane

53

Zabójstwa

1529

Asysty

526

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
55
Obrażenia od granatów
177.9
Oślepieni przeciwnicy
8.6
Ø Śmierci
16
Multi-kille
86
Ace'y
0
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
88.4
Ø HS %
58.2%
Win Rate %
45%
Ø Zabójstwa
17.6
Mecze z opening killiem
56.5%
Entry kille
4.3
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
6.4
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
3