Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar jL-

jL-

Gold Verified
Flag of lt
ID: 23b6ffbb-86ec-47ab-acaa-9c76bed0af66
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 7 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

887

Win Rate

61%

K/D

1.47

ADR

96

HS %

48.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
31%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
12%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
79/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

457 ms

Statystyki Steam

jL

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

30 stycznia 2015

Poziom Steam

69

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.32

K/R

0.90

ADR

94

HS %

55.1%

Zabójstwa

411

Asysty

95

Win Rate

45.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

45.5%
Win Rate
1.27
K/D
91.2
ADR

11

Mecze

230

Zabójstwa

181

Śmierci

5-6

Bilans

36

MVP

53.3%

Headshoty

ancient

50.0%
Win Rate
1.45
K/D
94.5
ADR

6

Mecze

125

Zabójstwa

86

Śmierci

3-3

Bilans

21

MVP

57.5%

Headshoty

dust2

0.0%
Win Rate
1.13
K/D
74.5
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

15

Śmierci

0-1

Bilans

4

MVP

41.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
0.94
K/D
100.3
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

80.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.85
K/D
134.2
ADR

1

Mecze

24

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.10.2026 L 8:13 19/17/3 102 1.12 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
11.10.2026 W 10:13 22/14/6 103 1.57 0.96 ancient
Europe 5v5 Queue
36 min
10.10.2026 L 9:13 17/15/5 75 1.13 0.77 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
10.10.2026 L 13:9 24/18/5 96 1.33 1.09 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
10.10.2026 W 13:5 13/10/5 79 1.30 0.72 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
10.10.2026 W 7:13 16/12/6 89 1.33 0.80 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
09.10.2026 W 9:13 24/16/5 102 1.50 1.09 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
09.10.2026 W 13:11 15/14/2 69 1.07 0.63 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
09.10.2026 W 11:13 24/17/6 110 1.41 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
09.10.2026 L 18:22 30/27/6 92 1.11 0.75 mirage
Europe 5v5 Queue
64 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

36 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-07-09 do 2026-10-10 100 meczy Win Rate: 57.0% K/D: 1.35

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 3 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#23 732

Koniec Sezonu

#25 105

Najwyższy

#25 105

Najniższy

#23 732

Średni

#24 612

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.35

ADR

89

HS %

27.9%

Win Rate

57.0%

Mecze

100

Wygrane

57

Zabójstwa

1813

Asysty

391

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
66
Obrażenia od granatów
97.6
Oślepieni przeciwnicy
6.1
Ø Śmierci
15.6
Multi-kille
115
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
94
Ø HS %
55.1%
Win Rate %
45%
Ø Zabójstwa
20.6
Mecze z opening killiem
61.4%
Entry kille
5.1
Pierwsze strzały
3.1
Ø Asysty
4.8
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
12%
Zabójstwa w clutchach
1.5