jL-
Мачове
887
Процент победи
61%
K/D
1.47
ADR
96
HS %
48.0%
Средни статистики – От всички CS2 мачове
Стил на игра
Въз основа на статистиката от цялата кариера във Faceit – в какви ситуации този играч е най-силен
Колко често влиза първи в началото на рунда – печели 61% от тези двубои
Успеваемост в ситуации един на един
Успеваемост в ситуации един срещу двама
Дял на убийствата, направени с AWP/снайпер
Колко ефективно заслепява и отслабва противниците с гранати
Анализ от Leetify
Допълнителни данни от Leetify – подробна оценка на точността, позиционирането и реакцията
Оценка на точността на стрелбата, прицелването и скоростта на реакция. Отличен резултат
Оценка на избора на позиция и избягването на ненужен риск. Добър резултат
Оценка на ефективността на flash/HE/дим в мачовете. Среден
Време за реакция
457 ms
Steam Статистики
jL
Часове в CS
скрито
Дата на създаване
30 януари 2015 г.
Steam Ниво
69
Текущи VAC банове
0Статистики от последните 20 мача
K/D
1.32
K/R
0.90
ADR
94
HS %
55.1%
Убийства
411
Асистенции
95
Процент победи
45.0%
Тенденция на формата
K/D и кумулативен баланс победи/загуби от последните мачове – показва дали играчът е във възходяща или низходяща форма
Статистики на картите
От последните 20 мача
mirage
11
profile.mapStatsCard.matches
230
profile.mapStatsCard.kills
181
profile.mapStatsCard.deaths
5-6
profile.mapStatsCard.record
36
profile.mapStatsCard.mvps
53.3%
profile.mapStatsCard.headshots
ancient
6
profile.mapStatsCard.matches
125
profile.mapStatsCard.kills
86
profile.mapStatsCard.deaths
3-3
profile.mapStatsCard.record
21
profile.mapStatsCard.mvps
57.5%
profile.mapStatsCard.headshots
dust2
1
profile.mapStatsCard.matches
17
profile.mapStatsCard.kills
15
profile.mapStatsCard.deaths
0-1
profile.mapStatsCard.record
4
profile.mapStatsCard.mvps
41.0%
profile.mapStatsCard.headshots
inferno
1
profile.mapStatsCard.matches
15
profile.mapStatsCard.kills
16
profile.mapStatsCard.deaths
0-1
profile.mapStatsCard.record
1
profile.mapStatsCard.mvps
80.0%
profile.mapStatsCard.headshots
anubis
1
profile.mapStatsCard.matches
24
profile.mapStatsCard.kills
13
profile.mapStatsCard.deaths
1-0
profile.mapStatsCard.record
4
profile.mapStatsCard.mvps
50.0%
profile.mapStatsCard.headshots
Последни мачове (10)
Вижте пълната история| Дата | Резултат | K/D/A | ADR | K/D | K/R | Карта | Тип мач / Време |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 г. | L 8:13 | 19/17/3 | 102 | 1.12 | 0.90 | mirage |
Europe 5v5 Queue
36 min
|
| 11.10.2026 г. | W 10:13 | 22/14/6 | 103 | 1.57 | 0.96 | ancient |
Europe 5v5 Queue
36 min
|
| 10.10.2026 г. | L 9:13 | 17/15/5 | 75 | 1.13 | 0.77 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
35 min
|
| 10.10.2026 г. | L 13:9 | 24/18/5 | 96 | 1.33 | 1.09 | ancient |
Europe 5v5 Queue
34 min
|
| 10.10.2026 г. | W 13:5 | 13/10/5 | 79 | 1.30 | 0.72 | mirage |
Europe 5v5 Queue
33 min
|
| 10.10.2026 г. | W 7:13 | 16/12/6 | 89 | 1.33 | 0.80 | ancient |
Europe 5v5 Queue
31 min
|
| 09.10.2026 г. | W 9:13 | 24/16/5 | 102 | 1.50 | 1.09 | mirage |
Europe 5v5 Queue
36 min
|
| 09.10.2026 г. | W 13:11 | 15/14/2 | 69 | 1.07 | 0.63 | mirage |
Europe 5v5 Queue
36 min
|
| 09.10.2026 г. | W 11:13 | 24/17/6 | 110 | 1.41 | 1.00 | mirage |
Europe 5v5 Queue
38 min
|
| 09.10.2026 г. | L 18:22 | 30/27/6 | 92 | 1.11 | 0.75 | mirage |
Europe 5v5 Queue
64 min
|
Активност - последните 90 дни
История на ELO - Всички CS2 Сезони
Данни от Leetify
Забележка: Leetify API връща максимум 100 най-нови мача. Ако играчът има повече мачове в текущия сезон, по-старите сезони може да не са видими.
Sezon 4 2026
Ranking Premier CS2 w sezonie
Z 3 z 100 meczów z Premier rankingНачало на сезона
#23 732
Край на сезона
#25 105
Най-висок
#25 105
Най-нисък
#23 732
Среден
#24 612
Statystyki gracza w sezonie
Z wszystkich meczów w sezonieK/D
1.35
ADR
89
HS %
27.9%
Процент победи
57.0%
Мачове
100
Победи
57
Убийства
1813
Асистенции
391
profile.generalStats.title
profile.generalStats.subtitle