Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar jL-

jL-

Gold Verified
Flag of lt
ID: 23b6ffbb-86ec-47ab-acaa-9c76bed0af66
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 12 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

887

Відсоток перемог

61%

K/D

1.47

ADR

96

HS %

48.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
21%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 61% таких дуелей

Клатч 1v1
39%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
31%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
12%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
49%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
96/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
79/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Хороший результат

Гранати
66/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

457 ms

Статистика Steam

jL

Години в CS

приховано

Дата створення

January 30, 2015

Рівень Steam

69

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.32

K/R

0.90

ADR

94

HS %

55.1%

Вбивства

411

Підтримки

95

Відсоток перемог

45.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

45.5%
profile.mapStatsCard.winRate
1.27
profile.mapStatsCard.kd
91.2
profile.mapStatsCard.adr

11

profile.mapStatsCard.matches

230

profile.mapStatsCard.kills

181

profile.mapStatsCard.deaths

5-6

profile.mapStatsCard.record

36

profile.mapStatsCard.mvps

53.3%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.45
profile.mapStatsCard.kd
94.5
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

125

profile.mapStatsCard.kills

86

profile.mapStatsCard.deaths

3-3

profile.mapStatsCard.record

21

profile.mapStatsCard.mvps

57.5%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.13
profile.mapStatsCard.kd
74.5
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

17

profile.mapStatsCard.kills

15

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

41.0%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.94
profile.mapStatsCard.kd
100.3
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

15

profile.mapStatsCard.kills

16

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

1

profile.mapStatsCard.mvps

80.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.85
profile.mapStatsCard.kd
134.2
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

24

profile.mapStatsCard.kills

13

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

50.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/11/2026 L 8:13 19/17/3 102 1.12 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
10/11/2026 W 10:13 22/14/6 103 1.57 0.96 ancient
Europe 5v5 Queue
36 min
10/10/2026 L 9:13 17/15/5 75 1.13 0.77 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
10/10/2026 L 13:9 24/18/5 96 1.33 1.09 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
10/10/2026 W 13:5 13/10/5 79 1.30 0.72 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
10/10/2026 W 7:13 16/12/6 89 1.33 0.80 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
10/09/2026 W 9:13 24/16/5 102 1.50 1.09 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
10/09/2026 W 13:11 15/14/2 69 1.07 0.63 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
10/09/2026 W 11:13 24/17/6 110 1.41 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
10/09/2026 L 18:22 30/27/6 92 1.11 0.75 mirage
Europe 5v5 Queue
64 min

Активність - останні 90 днів

36 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-07-09 do 2026-10-10 100 матчів Win Rate: 57.0% K/D: 1.35

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 3 z 100 meczów z Premier ranking

Початок сезону

#23 732

Кінець сезону

#25 105

Найвищий

#25 105

Найнижчий

#23 732

Середній

#24 612

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.35

ADR

89

HS %

27.9%

Відсоток перемог

57.0%

Матчі

100

Перемоги

57

Вбивства

1813

Підтримки

391

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
5
profile.generalStats.mvps
66
profile.generalStats.utilityDmg
97.6
profile.generalStats.enemiesFlashed
6.1
profile.generalStats.avgDeaths
15.6
profile.generalStats.multiKills
115
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.3
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
94
profile.generalStats.avgHs
55.1%
profile.generalStats.winRate
45%
profile.generalStats.avgKills
20.6
profile.generalStats.openingMatches
61.4%
profile.generalStats.entryKills
5.1
profile.generalStats.firstShootDowns
3.1
profile.generalStats.avgAssists
4.8
profile.generalStats.utilitySuccess
49%
profile.generalStats.awpPercent
12%
profile.generalStats.clutchKills
1.5