Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar k1to

k1to

Gold Verified
Flag of de
ID: 158f23b1-1e62-43a8-a24a-a20821a6e756
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 11 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1780

Win Rate

54%

K/D

1.11

ADR

90

HS %

55.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
28%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 54% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
23%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
4%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
69/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

491 ms

Statystyki Steam

queisomano

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

28 lutego 2015

Znajomi

337

Poziom Steam

16

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

0.97

K/R

0.71

ADR

77

HS %

62.6%

Zabójstwa

325

Asysty

90

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

58.3%
Win Rate
0.93
K/D
73.4
ADR

12

Mecze

185

Zabójstwa

199

Śmierci

7-5

Bilans

32

MVP

64.5%

Headshoty

cache

50.0%
Win Rate
1.25
K/D
98.3
ADR

2

Mecze

40

Zabójstwa

32

Śmierci

1-1

Bilans

7

MVP

58.5%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.02
K/D
84.0
ADR

2

Mecze

43

Zabójstwa

42

Śmierci

2-0

Bilans

4

MVP

59.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.00
K/D
77.8
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

17

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

65.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.14
K/D
92.8
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

50.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
0.59
K/D
59.2
ADR

1

Mecze

10

Zabójstwa

17

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 L 8:13 16/18/6 73 0.89 0.76 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
13.10.2026 W 13:2 14/10/2 91 1.40 0.93 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min
13.10.2026 L 8:13 17/17/4 87 1.00 0.81 cache
Europe 5v5 Queue
39 min
12.10.2026 W 10:13 17/17/10 78 1.00 0.74 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
11.10.2026 L 13:7 10/17/2 58 0.59 0.50 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
11.10.2026 W 13:16 23/20/5 92 1.15 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
3 min
11.10.2026 W 13:10 15/12/1 65 1.25 0.65 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
11.10.2026 W 9:13 23/15/1 110 1.53 1.05 cache
Europe 5v5 Queue
38 min
10.10.2026 L 5:13 9/14/1 44 0.64 0.50 mirage
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
39 min
10.10.2026 W 13:11 11/16/3 54 0.69 0.46 mirage
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
56 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-23 do 2026-10-12 100 meczy Win Rate: 45.0% K/D: 0.92

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.92

ADR

74

HS %

29.1%

Win Rate

45.0%

Mecze

100

Wygrane

45

Zabójstwa

1385

Asysty

358

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
52
Obrażenia od granatów
113.8
Oślepieni przeciwnicy
9.6
Ø Śmierci
16.9
Multi-kille
86
Ace'y
0
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
77.7
Ø HS %
61.8%
Win Rate %
63.2%
Ø Zabójstwa
16.4
Mecze z opening killiem
38.1%
Entry kille
5.9
Pierwsze strzały
2.3
Ø Asysty
4.5
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
4%
Zabójstwa w clutchach
1.6