Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar salibaXx10xX

salibaXx10xX

Flag of no
ID: 1b74c60a-22ad-4ca2-ab47-a6e601d3a35d
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

644

Win Rate

55%

K/D

1.21

ADR

84

HS %

48.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 53% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
22%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
47%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
76/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
69/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
44/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

532 ms

Statystyki Steam

sss

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.37

K/R

0.94

ADR

98

HS %

57.1%

Zabójstwa

436

Asysty

118

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

85.7%
Win Rate
1.17
K/D
89.6
ADR

7

Mecze

111

Zabójstwa

95

Śmierci

6-1

Bilans

20

MVP

57.6%

Headshoty

cache

50.0%
Win Rate
1.35
K/D
99.1
ADR

4

Mecze

84

Zabójstwa

62

Śmierci

2-2

Bilans

12

MVP

51.3%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.67
K/D
102.4
ADR

3

Mecze

60

Zabójstwa

36

Śmierci

3-0

Bilans

14

MVP

53.0%

Headshoty

inferno

50.0%
Win Rate
1.68
K/D
100.5
ADR

2

Mecze

57

Zabójstwa

34

Śmierci

1-1

Bilans

11

MVP

59.0%

Headshoty

vertigo

100.0%
Win Rate
1.21
K/D
98.0
ADR

2

Mecze

52

Zabójstwa

43

Śmierci

2-0

Bilans

5

MVP

59.5%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.42
K/D
119.4
ADR

1

Mecze

44

Zabójstwa

31

Śmierci

1-0

Bilans

6

MVP

77.0%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
1.65
K/D
105.5
ADR

1

Mecze

28

Zabójstwa

17

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

61.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
01.10.2026 L 13:11 26/17/5 99 1.53 1.08 cache
Europe 5v5 Queue
38 min
01.10.2026 W 13:9 18/16/9 105 1.13 0.82 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
13.08.2026 W 6:13 17/13/6 98 1.31 0.89 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
13.08.2026 W 8:13 24/12/7 124 2.00 1.14 cache
Europe 5v5 Queue
33 min
13.08.2026 W 22:20 44/31/18 119 1.42 1.05 ancient
Europe 5v5 Queue
69 min
12.08.2026 L 3:13 4/16/6 42 0.25 0.25 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min
12.08.2026 W 13:3 19/10/2 111 1.90 1.19 cache
Europe 5v5 Queue
27 min
12.08.2026 W 6:13 19/11/4 95 1.73 1.00 nuke
Europe 5v5 Queue
32 min
12.08.2026 W 13:11 29/14/4 124 2.07 1.21 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
12.08.2026 W 10:13 14/17/8 72 0.82 0.61 nuke
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

55 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-14 do 2026-08-13 7 meczy Win Rate: 57.1% K/D: 1.26

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.26

ADR

85

HS %

34.3%

Win Rate

57.1%

Mecze

7

Wygrane

4

Zabójstwa

115

Asysty

27

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
11
MVP
69
Obrażenia od granatów
121
Oślepieni przeciwnicy
7.9
Ø Śmierci
15.9
Multi-kille
125
Ace'y
2
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
97.6
Ø HS %
57.1%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
21.8
Mecze z opening killiem
63.1%
Entry kille
5.2
Pierwsze strzały
3.3
Ø Asysty
5.9
Skuteczność granatów %
47%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.8