Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar xertioN

xertioN

Gold Verified
Flag of il
ID: e970f4bb-e5f7-4cc5-abc5-8afb52e435bf
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 16 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

396

Win Rate

63%

K/D

1.33

ADR

105

HS %

52.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 62% takich starć

Clutch 1v1
44%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
47%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
62/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

464 ms

Statystyki Steam

Ray Shoesmith

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

22 kwietnia 2015

Znajomi

308

Poziom Steam

17

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.36

K/R

0.91

ADR

102

HS %

61.5%

Zabójstwa

396

Asysty

139

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

33.3%
Win Rate
1.23
K/D
90.7
ADR

9

Mecze

179

Zabójstwa

146

Śmierci

3-6

Bilans

26

MVP

65.6%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.57
K/D
107.8
ADR

4

Mecze

77

Zabójstwa

49

Śmierci

4-0

Bilans

16

MVP

57.3%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
1.15
K/D
101.1
ADR

4

Mecze

76

Zabójstwa

66

Śmierci

2-2

Bilans

10

MVP

54.8%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.50
K/D
113.1
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

67.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
3.13
K/D
151.6
ADR

1

Mecze

25

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

48.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
2.00
K/D
121.1
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

78.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
06.10.2026 W 11:13 18/18/10 91 1.00 0.75 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
06.10.2026 L 13:8 12/15/6 74 0.80 0.57 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
02.10.2026 W 10:13 20/15/6 79 1.33 0.87 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
02.10.2026 W 13:5 20/10/8 132 2.00 1.11 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
02.10.2026 L 13:11 20/18/5 92 1.11 0.83 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
03.09.2026 L 10:13 16/19/7 82 0.84 0.70 dust2
Europe 5v5 Queue
39 min
25.08.2026 L 13:5 15/13/1 75 1.15 0.83 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
25.08.2026 L 14:16 31/19/5 104 1.63 1.03 mirage
Europe 5v5 Queue
48 min
25.08.2026 W 9:13 25/13/7 123 1.92 1.14 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
25.08.2026 W 4:13 16/14/6 111 1.14 0.94 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-11 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 63.0% K/D: 1.07

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.07

ADR

83

HS %

22.4%

Win Rate

63.0%

Mecze

100

Wygrane

63

Zabójstwa

1520

Asysty

484

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
61
Obrażenia od granatów
105.4
Oślepieni przeciwnicy
8.5
Ø Śmierci
14.6
Multi-kille
101
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
101.9
Ø HS %
61.6%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
19.8
Mecze z opening killiem
62.3%
Entry kille
5.7
Pierwsze strzały
3.6
Ø Asysty
7
Skuteczność granatów %
47%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.3