Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar n0rb3r7

n0rb3r7

Gold Verified
Flag of am
ID: 075ed300-7ed3-4377-88ba-9572f9ea8e3d
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 6 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1377

Win Rate

61%

K/D

1.29

ADR

93

HS %

49.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
25%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 54% takich starć

Clutch 1v1
44%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
31%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
6%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
56/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
69/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

421 ms

Statystyki Steam

63

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

5 kwietnia 2015

Znajomi

392

Poziom Steam

62

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.25

K/R

0.86

ADR

95

HS %

59.3%

Zabójstwa

388

Asysty

101

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

62.5%
Win Rate
1.18
K/D
93.8
ADR

8

Mecze

155

Zabójstwa

131

Śmierci

5-3

Bilans

22

MVP

57.8%

Headshoty

mirage

57.1%
Win Rate
1.09
K/D
84.3
ADR

7

Mecze

129

Zabójstwa

118

Śmierci

4-3

Bilans

20

MVP

63.4%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.89
K/D
126.2
ADR

3

Mecze

70

Zabójstwa

37

Śmierci

3-0

Bilans

16

MVP

52.7%

Headshoty

cache

50.0%
Win Rate
1.36
K/D
85.7
ADR

2

Mecze

34

Zabójstwa

25

Śmierci

1-1

Bilans

4

MVP

60.5%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
09.10.2026 L 13:4 9/14/1 56 0.64 0.53 ancient
Europe 5v5 Queue
25 min
08.10.2026 L 22:25 40/37/13 93 1.08 0.85 mirage
Europe 5v5 Queue
82 min
07.10.2026 L 13:7 19/17/3 96 1.12 0.95 ancient
Europe 5v5 Queue
30 min
06.10.2026 L 11:13 18/14/3 84 1.29 0.75 cache
Europe 5v5 Queue
42 min
06.10.2026 W 13:11 19/17/7 87 1.12 0.79 ancient
Europe 5v5 Queue
40 min
05.10.2026 W 13:6 19/12/8 129 1.58 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
05.10.2026 W 13:10 24/12/6 111 2.00 1.04 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
04.10.2026 W 11:13 19/18/6 95 1.06 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
42 min
04.10.2026 W 13:6 19/16/5 107 1.19 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
04.10.2026 W 13:6 16/11/3 88 1.45 0.84 cache
Europe 5v5 Queue
28 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

24 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-07-31 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 64.0% K/D: 1.02

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.02

ADR

77

HS %

21.7%

Win Rate

64.0%

Mecze

100

Wygrane

64

Zabójstwa

1422

Asysty

455

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
62
Obrażenia od granatów
135.4
Oślepieni przeciwnicy
9.7
Ø Śmierci
15.6
Multi-kille
103
Ace'y
1
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
94.5
Ø HS %
59.3%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
19.4
Mecze z opening killiem
66%
Entry kille
5.3
Pierwsze strzały
3.6
Ø Asysty
5.1
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
6%
Zabójstwa w clutchach
1.7