Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar b1t

b1t

Gold Verified
Flag of ua
ID: a20678de-0c2d-4a9f-bf8e-3c856bceab45
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 17 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

734

Win Rate

62%

K/D

1.43

ADR

95

HS %

63.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 60% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
31%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
8%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
65/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
61/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

439 ms

Statystyki Steam

b1t

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

23 sierpnia 2015

Poziom Steam

84

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.53

K/R

1.05

ADR

105

HS %

60.4%

Zabójstwa

449

Asysty

84

Win Rate

40.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

57.1%
Win Rate
1.79
K/D
114.9
ADR

7

Mecze

163

Zabójstwa

91

Śmierci

4-3

Bilans

28

MVP

61.0%

Headshoty

dust2

20.0%
Win Rate
0.91
K/D
80.8
ADR

5

Mecze

75

Zabójstwa

82

Śmierci

1-4

Bilans

12

MVP

52.2%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
2.28
K/D
138.8
ADR

3

Mecze

89

Zabójstwa

39

Śmierci

2-1

Bilans

14

MVP

72.7%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.10
K/D
72.4
ADR

2

Mecze

34

Zabójstwa

31

Śmierci

0-2

Bilans

7

MVP

46.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
2.78
K/D
153.5
ADR

1

Mecze

50

Zabójstwa

18

Śmierci

1-0

Bilans

7

MVP

68.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
1.06
K/D
84.1
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

18

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

53.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
1.27
K/D
101.8
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

15

Śmierci

0-1

Bilans

5

MVP

89.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 W 16:14 50/18/7 154 2.78 1.67 anubis
Europe 5v5 Queue
57 min
28.09.2026 L 13:11 39/18/1 162 2.17 1.63 mirage
Europe 5v5 Queue
46 min
26.09.2026 L 13:11 35/18/7 153 1.94 1.46 ancient
Europe 5v5 Queue
41 min
25.09.2026 W 13:9 34/12/3 148 2.83 1.55 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
25.09.2026 W 13:7 20/12/2 98 1.67 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
23.09.2026 L 13:9 16/16/2 81 1.00 0.73 mirage
Europe 5v5 Queue
42 min
22.09.2026 W 13:7 31/8/4 141 3.88 1.55 ancient
Europe 5v5 Queue
32 min
22.09.2026 L 13:3 11/14/6 84 0.79 0.69 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min
22.09.2026 L 13:6 14/17/6 103 0.82 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
22.09.2026 L 11:13 22/15/8 89 1.47 0.92 cache
Europe 5v5 Queue
41 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

41 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-09 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 55.0% K/D: 1.37

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 10 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#26 589

Koniec Sezonu

#27 231

Najwyższy

#27 967

Najniższy

#26 589

Średni

#27 347

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.37

ADR

94

HS %

31.0%

Win Rate

55.0%

Mecze

100

Wygrane

55

Zabójstwa

1635

Asysty

323

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
2
MVP
76
Obrażenia od granatów
75
Oślepieni przeciwnicy
5.8
Ø Śmierci
14.7
Multi-kille
124
Ace'y
2
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
105.4
Ø HS %
60.4%
Win Rate %
40%
Ø Zabójstwa
22.5
Mecze z opening killiem
60.9%
Entry kille
6.7
Pierwsze strzały
4.1
Ø Asysty
4.2
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
8%
Zabójstwa w clutchach
1.7