Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar CYPHER--

CYPHER--

Gold Verified
Flag of gb
ID: 910dbae1-76ed-4b6d-bcb8-252bca459687
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 19 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1173

Win Rate

60%

K/D

1.27

ADR

91

HS %

52.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 54% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
48%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
89/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
59/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
62/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

521 ms

Statystyki Steam

deadlockrasta

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

23 września 2015

Znajomi

340

Poziom Steam

24

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.05

K/R

0.78

ADR

83

HS %

57.8%

Zabójstwa

318

Asysty

106

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

16.7%
Win Rate
0.85
K/D
81.7
ADR

6

Mecze

87

Zabójstwa

102

Śmierci

1-5

Bilans

11

MVP

57.0%

Headshoty

cache

50.0%
Win Rate
1.24
K/D
93.9
ADR

4

Mecze

73

Zabójstwa

59

Śmierci

2-2

Bilans

13

MVP

53.8%

Headshoty

ancient

75.0%
Win Rate
1.26
K/D
94.2
ADR

4

Mecze

68

Zabójstwa

54

Śmierci

3-1

Bilans

14

MVP

54.8%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.35
K/D
82.8
ADR

3

Mecze

54

Zabójstwa

40

Śmierci

3-0

Bilans

9

MVP

53.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.50
K/D
42.8
ADR

2

Mecze

16

Zabójstwa

32

Śmierci

0-2

Bilans

0

MVP

87.5%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 L 13:2 12/13/3 98 0.92 0.80 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min
14.10.2026 L 8:13 15/19/5 80 0.79 0.71 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
10.10.2026 L 11:13 12/17/3 51 0.71 0.50 nuke
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
55 min
10.10.2026 W 13:10 14/18/4 62 0.78 0.61 cache
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
41 min
10.10.2026 W 13:2 10/10/7 81 1.00 0.67 dust2
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
28 min
10.10.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
09.10.2026 L 13:11 23/16/6 92 1.44 0.96 cache
Europe 5v5 Queue
41 min
09.10.2026 W 13:6 21/11/2 109 1.91 1.11 cache
Europe 5v5 Queue
33 min
08.10.2026 W 13:10 14/20/6 71 0.70 0.61 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
08.10.2026 W 7:13 19/16/9 102 1.19 0.95 ancient
Europe 5v5 Queue
33 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-21 do 2026-09-06 100 meczy Win Rate: 61.0% K/D: 1.08

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.08

ADR

84

HS %

25.3%

Win Rate

61.0%

Mecze

100

Wygrane

61

Zabójstwa

1664

Asysty

484

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
47
Obrażenia od granatów
77.6
Oślepieni przeciwnicy
5.2
Ø Śmierci
15.1
Multi-kille
70
Ace'y
0
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
83
Ø HS %
58.4%
Win Rate %
47.4%
Ø Zabójstwa
15.7
Mecze z opening killiem
53.8%
Entry kille
5.6
Pierwsze strzały
3.1
Ø Asysty
5.3
Skuteczność granatów %
48%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1