Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar F1KU

F1KU

Gold Verified
Flag of pl
ID: 87e831cd-1c65-4343-823a-84bb3af3b0af
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

592

Win Rate

57%

K/D

1.26

ADR

90

HS %

56.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 57% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
72/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
67/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

439 ms

Statystyki Steam

carlos

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

26 września 2015

Poziom Steam

45

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.25

K/R

0.82

ADR

92

HS %

60.6%

Zabójstwa

325

Asysty

113

Win Rate

80.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

100.0%
Win Rate
1.53
K/D
104.2
ADR

5

Mecze

87

Zabójstwa

57

Śmierci

5-0

Bilans

19

MVP

66.2%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.50
K/D
87.5
ADR

3

Mecze

51

Zabójstwa

34

Śmierci

2-1

Bilans

9

MVP

55.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.18
K/D
90.1
ADR

3

Mecze

47

Zabójstwa

40

Śmierci

3-0

Bilans

5

MVP

65.7%

Headshoty

anubis

66.7%
Win Rate
1.22
K/D
91.6
ADR

3

Mecze

67

Zabójstwa

55

Śmierci

2-1

Bilans

12

MVP

58.3%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
0.93
K/D
91.2
ADR

2

Mecze

27

Zabójstwa

29

Śmierci

1-1

Bilans

2

MVP

68.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
0.86
K/D
77.5
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

0

MVP

42.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.50
K/D
68.3
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

67.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.10.2026 W 13:3 16/6/7 121 2.67 1.00 mirage
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
41 min
10.10.2026 W 13:10 17/15/4 57 1.13 0.74 cache
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
47 min
10.10.2026 W 13:8 19/14/7 110 1.36 0.90 ancient
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
42 min
10.10.2026 W 13:6 12/14/7 78 0.86 0.63 nuke
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
37 min
10.10.2026 W 13:3 12/8/6 68 1.50 0.75 inferno
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
30 min
10.10.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
10.10.2026 W 13:6 12/10/7 83 1.20 0.63 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
10.10.2026 L 19:16 34/27/10 112 1.26 0.97 anubis
Europe 5v5 Queue
65 min
09.10.2026 W 4:13 20/10/3 112 2.00 1.18 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min
09.10.2026 W 6:13 17/14/3 117 1.21 0.89 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

27 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-13 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 58.0% K/D: 1.08

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.08

ADR

76

HS %

25.0%

Win Rate

58.0%

Mecze

100

Wygrane

58

Zabójstwa

1512

Asysty

391

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
50
Obrażenia od granatów
113.4
Oślepieni przeciwnicy
8.4
Ø Śmierci
13.2
Multi-kille
84
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
90.6
Ø HS %
62.2%
Win Rate %
84.2%
Ø Zabójstwa
16.6
Mecze z opening killiem
52.6%
Entry kille
4.1
Pierwsze strzały
2.2
Ø Asysty
5.5
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.3