Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Goofiacz

Goofiacz

ID Verified
Flag of pl
ID: 13bb6d49-c5fb-4bd1-8a88-9873954306ff
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 38 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

2579

Win Rate

60%

K/D

1.24

ADR

86

HS %

43.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 51% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
23%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
58/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

478 ms

Statystyki Steam

Goofy

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

13 listopada 2015

Poziom Steam

121

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

0.99

K/R

0.68

ADR

81

HS %

35.4%

Zabójstwa

300

Asysty

111

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

87.5%
Win Rate
1.06
K/D
84.6
ADR

8

Mecze

120

Zabójstwa

113

Śmierci

7-1

Bilans

18

MVP

37.9%

Headshoty

ancient

25.0%
Win Rate
0.88
K/D
69.7
ADR

4

Mecze

60

Zabójstwa

68

Śmierci

1-3

Bilans

5

MVP

36.0%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.32
K/D
95.5
ADR

3

Mecze

53

Zabójstwa

40

Śmierci

2-1

Bilans

8

MVP

32.0%

Headshoty

anubis

66.7%
Win Rate
0.71
K/D
59.5
ADR

3

Mecze

35

Zabójstwa

49

Śmierci

2-1

Bilans

7

MVP

37.7%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
0.94
K/D
98.7
ADR

2

Mecze

32

Zabójstwa

34

Śmierci

1-1

Bilans

4

MVP

25.5%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 W 13:4 19/11/6 121 1.73 1.12 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
07.10.2026 W 9:13 12/14/5 72 0.86 0.55 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
07.10.2026 W 13:8 18/12/7 94 1.50 0.86 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
07.10.2026 W 11:13 16/15/8 79 1.07 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
40 min
07.10.2026 W 13:7 21/13/6 113 1.62 1.05 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
04.10.2026 L 13:4 9/13/1 51 0.69 0.53 ancient
Europe 5v5 Queue
27 min
04.10.2026 L 11:13 22/20/3 98 1.10 0.92 cache
Europe 5v5 Queue
40 min
04.10.2026 W 16:13 14/18/7 55 0.78 0.48 anubis
Europe 5v5 Queue
53 min
30.09.2026 W 9:13 11/15/9 63 0.73 0.50 ancient
Europe 5v5 Queue
32 min
30.09.2026 W 13:8 15/12/2 89 1.25 0.71 cache
Europe 5v5 Queue
42 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

27 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-14 do 2026-10-06 100 meczy Win Rate: 60.0% K/D: 1.08

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.08

ADR

84

HS %

17.2%

Win Rate

60.0%

Mecze

100

Wygrane

60

Zabójstwa

1593

Asysty

511

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
42
Obrażenia od granatów
142.3
Oślepieni przeciwnicy
8.8
Ø Śmierci
15.2
Multi-kille
65
Ace'y
0
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
80.9
Ø HS %
35.4%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
15
Mecze z opening killiem
51.8%
Entry kille
4.3
Pierwsze strzały
2.2
Ø Asysty
5.6
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.1