Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar CacaNito

CacaNito

Gold Verified
Flag of mk
ID: ea44f2a6-e4f2-448c-943b-4b60c52a6077
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1066

Win Rate

56%

K/D

1.19

ADR

89

HS %

49.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
25%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
55/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

434 ms

Statystyki Steam

haha

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

30 listopada 2015

Posiadane gry

4

Znajomi

291

Poziom Steam

14

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.23

K/R

0.83

ADR

91

HS %

54.1%

Zabójstwa

367

Asysty

118

Win Rate

85.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

77.8%
Win Rate
1.19
K/D
89.9
ADR

9

Mecze

162

Zabójstwa

136

Śmierci

7-2

Bilans

17

MVP

55.4%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.16
K/D
87.4
ADR

5

Mecze

87

Zabójstwa

75

Śmierci

5-0

Bilans

10

MVP

47.0%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.27
K/D
89.2
ADR

3

Mecze

52

Zabójstwa

41

Śmierci

2-1

Bilans

7

MVP

55.7%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.46
K/D
110.1
ADR

2

Mecze

41

Zabójstwa

28

Śmierci

2-0

Bilans

6

MVP

56.5%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.39
K/D
90.3
ADR

1

Mecze

25

Zabójstwa

18

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

68.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.10.2026 W 13:11 24/17/5 102 1.41 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
42 min
12.10.2026 L 13:11 14/15/3 73 0.93 0.58 dust2
Europe 5v5 Queue
43 min
11.10.2026 L 13:6 9/17/3 56 0.53 0.47 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
11.10.2026 W 3:13 10/7/3 68 1.43 0.63 ancient
Europe 5v5 Queue
24 min
08.10.2026 W 7:13 19/12/9 106 1.58 0.95 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
08.10.2026 W 10:13 25/14/3 97 1.79 1.09 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
06.10.2026 W 11:13 19/20/6 98 0.95 0.79 ancient
Europe 5v5 Queue
39 min
06.10.2026 W 13:6 18/9/8 107 2.00 0.95 ancient
Europe 5v5 Queue
26 min
22.09.2026 W 15:19 25/23/10 85 1.09 0.74 ancient
Europe 5v5 Queue
57 min
22.09.2026 W 13:7 18/14/10 102 1.29 0.90 anubis
Europe 5v5 Queue
37 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-17 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 53.0% K/D: 1.09

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.09

ADR

81

HS %

20.4%

Win Rate

53.0%

Mecze

100

Wygrane

53

Zabójstwa

1606

Asysty

462

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
10
MVP
45
Obrażenia od granatów
105
Oślepieni przeciwnicy
8.2
Ø Śmierci
14.9
Multi-kille
89
Ace'y
1
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
91.2
Ø HS %
54.1%
Win Rate %
85%
Ø Zabójstwa
18.4
Mecze z opening killiem
55.7%
Entry kille
5.3
Pierwsze strzały
3
Ø Asysty
5.9
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
2