Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar SunPayus

SunPayus

Gold Verified
Flag of es
ID: d682a62e-43f5-49be-b8c9-de923adcf564
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 19 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

860

Win Rate

62%

K/D

1.53

ADR

90

HS %

40.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 63% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
26%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
98/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
65/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
78/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

432 ms

Statystyki Steam

Josefinaw

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

10 czerwca 2016

Poziom Steam

11

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.58

K/R

0.93

ADR

94

HS %

48.0%

Zabójstwa

407

Asysty

83

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

66.7%
Win Rate
1.70
K/D
94.1
ADR

6

Mecze

146

Zabójstwa

86

Śmierci

4-2

Bilans

22

MVP

37.0%

Headshoty

ancient

83.3%
Win Rate
1.38
K/D
95.0
ADR

6

Mecze

123

Zabójstwa

89

Śmierci

5-1

Bilans

20

MVP

61.2%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.40
K/D
88.6
ADR

3

Mecze

49

Zabójstwa

35

Śmierci

2-1

Bilans

9

MVP

39.7%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.77
K/D
103.5
ADR

2

Mecze

39

Zabójstwa

22

Śmierci

1-1

Bilans

5

MVP

31.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
2.50
K/D
105.4
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

6

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

60.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.75
K/D
76.1
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

79.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.91
K/D
97.2
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

52.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 L 16:19 33/25/7 86 1.32 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
58 min
12.10.2026 W 10:13 22/13/7 94 1.69 0.96 mirage
Europe 5v5 Queue
42 min
08.10.2026 W 4:13 15/13/6 106 1.15 0.88 ancient
Europe 5v5 Queue
25 min
08.10.2026 W 13:9 15/14/5 86 1.07 0.68 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
02.10.2026 W 9:13 28/14/3 110 2.00 1.27 ancient
Europe 5v5 Queue
38 min
02.10.2026 W 11:13 28/15/4 120 1.87 1.17 ancient
Europe 5v5 Queue
41 min
26.09.2026 W 13:6 15/10/3 83 1.50 0.79 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
26.09.2026 L 13:10 12/14/1 58 0.86 0.52 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
20.09.2026 W 13:2 15/6/4 105 2.50 1.00 nuke
Europe 5v5 Queue
23 min
20.09.2026 W 16:14 25/19/8 89 1.32 0.83 ancient
Europe 5v5 Queue
48 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-10 do 2026-09-07 100 meczy Win Rate: 56.0% K/D: 1.24

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.24

ADR

72

HS %

22.2%

Win Rate

56.0%

Mecze

100

Wygrane

56

Zabójstwa

1473

Asysty

304

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
64
Obrażenia od granatów
87.2
Oślepieni przeciwnicy
6.9
Ø Śmierci
12.9
Multi-kille
110
Ace'y
0
Ø K/D
1.6
Ø K/R
0
Ø ADR
94.3
Ø HS %
48.1%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
20.4
Mecze z opening killiem
60.8%
Entry kille
5.1
Pierwsze strzały
3.1
Ø Asysty
4.2
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
26%
Zabójstwa w clutchach
1.8