Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar torzsi

torzsi

Gold Verified
Flag of hu
ID: 21ee0d80-64f6-4277-80b9-c734d92a2880
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

621

Win Rate

66%

K/D

1.47

ADR

95

HS %

43.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 62% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
27%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
55%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
97/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
64/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
54/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

380 ms

Statystyki Steam

torzsi

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

30 grudnia 2016

Znajomi

483

Poziom Steam

69

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.31

K/R

0.87

ADR

92

HS %

48.1%

Zabójstwa

358

Asysty

94

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

62.5%
Win Rate
1.32
K/D
90.1
ADR

8

Mecze

155

Zabójstwa

117

Śmierci

5-3

Bilans

31

MVP

44.4%

Headshoty

dust2

60.0%
Win Rate
1.23
K/D
91.9
ADR

5

Mecze

103

Zabójstwa

84

Śmierci

3-2

Bilans

17

MVP

51.4%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.47
K/D
93.3
ADR

3

Mecze

44

Zabójstwa

30

Śmierci

3-0

Bilans

8

MVP

51.3%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.27
K/D
93.5
ADR

3

Mecze

42

Zabójstwa

33

Śmierci

3-0

Bilans

10

MVP

53.7%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.56
K/D
96.9
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

36.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
10.10.2026 W 11:13 19/18/4 93 1.06 0.79 dust2
Europe 5v5 Queue
43 min
09.10.2026 L 19:17 21/22/10 61 0.95 0.58 dust2
Europe 5v5 Queue
67 min
08.10.2026 W 11:13 23/16/3 91 1.44 0.96 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
08.10.2026 W 4:13 21/7/4 119 3.00 1.24 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
06.10.2026 W 11:13 23/16/6 94 1.44 0.96 ancient
Europe 5v5 Queue
39 min
06.10.2026 W 3:13 17/9/8 125 1.89 1.06 nuke
Europe 5v5 Queue
26 min
06.10.2026 W 13:11 19/19/5 86 1.00 0.79 nuke
Europe 5v5 Queue
42 min
06.10.2026 L 7:13 20/17/3 102 1.18 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
06.10.2026 W 9:13 17/15/6 86 1.13 0.77 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
05.10.2026 W 0:6 6/3/1 103 2.00 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
17 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

24 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-22 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 65.0% K/D: 1.31

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.31

ADR

74

HS %

24.7%

Win Rate

65.0%

Mecze

100

Wygrane

65

Zabójstwa

1541

Asysty

283

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
70
Obrażenia od granatów
66.9
Oślepieni przeciwnicy
9.3
Ø Śmierci
13.7
Multi-kille
99
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
91.9
Ø HS %
48.2%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
17.9
Mecze z opening killiem
59.6%
Entry kille
5.2
Pierwsze strzały
3.1
Ø Asysty
4.7
Skuteczność granatów %
55%
AWP %
27%
Zabójstwa w clutchach
1.3