Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar headtr1ck

headtr1ck

Gold Verified
Flag of ua
ID: 25415280-a9a9-45ed-98a7-556ba835de34
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

718

Win Rate

62%

K/D

1.46

ADR

88

HS %

47.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
18%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 62% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
23%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
99/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
77/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
71/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

410 ms

Statystyki Steam

headtr1ck

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

14 stycznia 2017

Znajomi

329

Poziom Steam

33

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.31

K/R

0.82

ADR

83

HS %

41.7%

Zabójstwa

386

Asysty

96

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

71.4%
Win Rate
1.43
K/D
86.8
ADR

7

Mecze

119

Zabójstwa

83

Śmierci

5-2

Bilans

16

MVP

42.6%

Headshoty

dust2

75.0%
Win Rate
1.48
K/D
92.5
ADR

4

Mecze

123

Zabójstwa

83

Śmierci

3-1

Bilans

18

MVP

46.5%

Headshoty

anubis

66.7%
Win Rate
1.02
K/D
69.7
ADR

3

Mecze

42

Zabójstwa

41

Śmierci

2-1

Bilans

4

MVP

27.0%

Headshoty

ancient

33.3%
Win Rate
1.18
K/D
86.5
ADR

3

Mecze

60

Zabójstwa

51

Śmierci

1-2

Bilans

10

MVP

39.7%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.27
K/D
74.3
ADR

2

Mecze

33

Zabójstwa

26

Śmierci

2-0

Bilans

3

MVP

47.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
0.82
K/D
64.4
ADR

1

Mecze

9

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

56.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.10.2026 W 10:13 9/13/4 51 0.69 0.39 anubis
Europe 5v5 Queue
39 min
11.10.2026 W 13:5 13/9/4 73 1.44 0.72 cache
Europe 5v5 Queue
27 min
08.10.2026 W 37:34 72/42/12 97 1.71 1.01 dust2
Europe 5v5 Queue
125 min
07.10.2026 W 6:13 22/7/4 110 3.14 1.16 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
07.10.2026 W 4:13 9/11/6 64 0.82 0.53 nuke
Europe 5v5 Queue
28 min
07.10.2026 W 13:9 13/14/10 71 0.93 0.59 anubis
Europe 5v5 Queue
43 min
05.10.2026 W 8:13 20/11/6 99 1.82 0.95 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
05.10.2026 L 13:6 24/14/5 127 1.71 1.26 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
05.10.2026 L 19:15 22/25/7 68 0.88 0.65 ancient
Europe 5v5 Queue
57 min
28.08.2026 W 13:4 11/11/3 64 1.00 0.65 dust2
Europe 5v5 Queue
26 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-05 do 2026-10-12 100 meczy Win Rate: 56.0% K/D: 1.34

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.34

ADR

75

HS %

19.7%

Win Rate

56.0%

Mecze

100

Wygrane

56

Zabójstwa

1600

Asysty

319

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
52
Obrażenia od granatów
105.6
Oślepieni przeciwnicy
6.2
Ø Śmierci
14.8
Multi-kille
95
Ace'y
1
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
83
Ø HS %
41.7%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
19.3
Mecze z opening killiem
54.7%
Entry kille
3.8
Pierwsze strzały
2.2
Ø Asysty
4.8
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
23%
Zabójstwa w clutchach
2.4