Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar JeexD

JeexD

ID Verified
Flag of cn
ID: 1d019806-0cb6-43b7-af40-555fd51a2ff2
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 7 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

190

Win Rate

84%

K/D

1.72

ADR

102

HS %

39.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 70% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
36%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
35%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
97/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
63/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
72/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

415 ms

Statystyki Steam

dynacle

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

18 stycznia 2017

Posiadane gry

102

Znajomi

365

Poziom Steam

77

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.56

K/R

1.06

ADR

112

HS %

46.0%

Zabójstwa

367

Asysty

84

Win Rate

100.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

100.0%
Win Rate
1.62
K/D
109.8
ADR

8

Mecze

159

Zabójstwa

98

Śmierci

8-0

Bilans

28

MVP

45.1%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.46
K/D
102.2
ADR

4

Mecze

57

Zabójstwa

39

Śmierci

4-0

Bilans

13

MVP

45.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.48
K/D
115.2
ADR

3

Mecze

59

Zabójstwa

40

Śmierci

3-0

Bilans

13

MVP

41.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.58
K/D
119.6
ADR

3

Mecze

57

Zabójstwa

36

Śmierci

3-0

Bilans

10

MVP

56.7%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.90
K/D
141.9
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

42.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.33
K/D
104.7
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

44.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
05.10.2026 W 2:13 23/6/3 154 3.83 1.53 mirage
Europe 5v5 Queue
19 min
04.10.2026 W 13:10 27/16/3 114 1.69 1.17 nuke
Europe 5v5 Queue
34 min
04.10.2026 W 3:13 23/12/8 156 1.92 1.44 inferno
Europe 5v5 Queue
24 min
03.10.2026 W 13:0 15/6/5 127 2.50 1.15 ancient
Europe 5v5 Queue
16 min
03.10.2026 W 1:13 19/10/3 142 1.90 1.36 cache
Europe 5v5 Queue
21 min
03.10.2026 W 2:13 17/10/11 131 1.70 1.13 nuke
Europe 5v5 Queue
24 min
02.10.2026 W 5:13 17/14/4 99 1.21 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
25 min
02.10.2026 W 13:2 12/9/1 87 1.33 0.80 ancient
Europe 5v5 Queue
22 min
02.10.2026 W 13:3 19/11/3 114 1.73 1.19 inferno
Europe 5v5 Queue
26 min
02.10.2026 W 4:13 15/12/2 79 1.25 0.88 ancient
Europe 5v5 Queue
26 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-04 do 2026-10-05 100 meczy Win Rate: 61.0% K/D: 1.21

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.21

ADR

74

HS %

21.8%

Win Rate

61.0%

Mecze

100

Wygrane

61

Zabójstwa

1409

Asysty

268

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
20
MVP
73
Obrażenia od granatów
51.5
Oślepieni przeciwnicy
2.6
Ø Śmierci
11.8
Multi-kille
105
Ace'y
0
Ø K/D
1.6
Ø K/R
0
Ø ADR
111.9
Ø HS %
46%
Win Rate %
100%
Ø Zabójstwa
18.4
Mecze z opening killiem
73.4%
Entry kille
4.7
Pierwsze strzały
3.5
Ø Asysty
4.2
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
35%
Zabójstwa w clutchach
0.6