Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Wicadia

Wicadia

Gold Verified
Flag of tr
ID: 3a44d401-6f83-40b2-8cdf-c764813abbd6
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1001

Win Rate

55%

K/D

1.23

ADR

96

HS %

50.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
25%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 57% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
11%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
97/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
79/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
56/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

409 ms

Statystyki Steam

amınaKE

Godziny w CS

19 424h

Data utworzenia

6 lutego 2018

Ostatnie 2 tygodnie

86h

Posiadane gry

46

Znajomi

367

Poziom Steam

20

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.66

K/R

1.09

ADR

109

HS %

54.8%

Zabójstwa

502

Asysty

100

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

42.9%
Win Rate
1.44
K/D
110.1
ADR

7

Mecze

156

Zabójstwa

108

Śmierci

3-4

Bilans

27

MVP

52.4%

Headshoty

mirage

71.4%
Win Rate
1.71
K/D
102.2
ADR

7

Mecze

198

Zabójstwa

116

Śmierci

5-2

Bilans

35

MVP

52.1%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.95
K/D
113.3
ADR

3

Mecze

76

Zabójstwa

39

Śmierci

2-1

Bilans

13

MVP

60.7%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
3.29
K/D
124.0
ADR

1

Mecze

23

Zabójstwa

7

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

61.0%

Headshoty

vertigo

100.0%
Win Rate
1.59
K/D
115.8
ADR

1

Mecze

27

Zabójstwa

17

Śmierci

1-0

Bilans

6

MVP

52.0%

Headshoty

ancient

0.0%
Win Rate
1.38
K/D
111.6
ADR

1

Mecze

22

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

68.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
07.10.2026 W 7:13 24/12/5 136 2.00 1.20 dust2
Europe 5v5 Queue
32 min
07.10.2026 W 10:13 19/17/3 96 1.12 0.83 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
07.10.2026 W 6:13 20/12/2 95 1.67 1.05 cache
Europe 5v5 Queue
30 min
05.10.2026 L 9:13 24/17/6 132 1.41 1.09 dust2
Europe 5v5 Queue
34 min
05.10.2026 W 23:25 64/30/9 120 2.13 1.33 mirage
Europe 5v5 Queue
87 min
04.10.2026 L 13:10 33/13/6 146 2.54 1.43 cache
Europe 5v5 Queue
40 min
02.10.2026 L 10:13 25/17/4 104 1.47 1.09 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
02.10.2026 W 3:13 20/7/8 119 2.86 1.25 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
01.10.2026 W 13:11 23/14/6 100 1.64 0.96 cache
Europe 5v5 Queue
42 min
01.10.2026 W 13:7 22/11/5 99 2.00 1.10 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-16 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 62.0% K/D: 1.16

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.16

ADR

81

HS %

25.0%

Win Rate

62.0%

Mecze

100

Wygrane

62

Zabójstwa

1594

Asysty

334

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
89
Obrażenia od granatów
119.4
Oślepieni przeciwnicy
9.8
Ø Śmierci
15.2
Multi-kille
156
Ace'y
2
Ø K/D
1.7
Ø K/R
0
Ø ADR
108.9
Ø HS %
54.8%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
25.1
Mecze z opening killiem
65.5%
Entry kille
5.8
Pierwsze strzały
3.8
Ø Asysty
5
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
11%
Zabójstwa w clutchach
3.7