Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Mzinho

Mzinho

Gold Verified
Flag of mn
ID: 009623b1-dd6e-4551-959e-990a21657f93
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1207

Win Rate

61%

K/D

1.25

ADR

95

HS %

61.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
27%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
45%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
7%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
88/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
56/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
61/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

489 ms

Statystyki Steam

Fallen Hero

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

31 maja 2018

Poziom Steam

71

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.14

K/R

0.80

ADR

89

HS %

68.3%

Zabójstwa

346

Asysty

120

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

71.4%
Win Rate
1.28
K/D
99.9
ADR

7

Mecze

146

Zabójstwa

114

Śmierci

5-2

Bilans

24

MVP

63.9%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.32
K/D
94.9
ADR

3

Mecze

53

Zabójstwa

40

Śmierci

3-0

Bilans

7

MVP

76.7%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
1.10
K/D
88.1
ADR

3

Mecze

54

Zabójstwa

49

Śmierci

2-1

Bilans

7

MVP

62.0%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.32
K/D
102.3
ADR

2

Mecze

33

Zabójstwa

25

Śmierci

1-1

Bilans

7

MVP

75.0%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
0.36
K/D
41.9
ADR

1

Mecze

5

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

100.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
0.72
K/D
63.7
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

18

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

62.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.45
K/D
97.0
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

62.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
08.10.2026 W 13:7 20/14/2 89 1.43 1.00 cache
Europe 5v5 Queue
33 min
08.10.2026 L 13:4 10/15/3 78 0.67 0.59 nuke
Europe 5v5 Queue
28 min
08.10.2026 W 4:13 17/11/1 103 1.55 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
25 min
06.10.2026 W 19:22 35/32/14 89 1.09 0.85 mirage
Europe 5v5 Queue
75 min
06.10.2026 W 6:13 19/13/4 117 1.46 1.00 cache
Europe 5v5 Queue
33 min
05.10.2026 W 10:13 19/18/5 88 1.06 0.83 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
05.10.2026 L 14:16 22/22/8 83 1.00 0.73 ancient
Europe 5v5 Queue
51 min
05.10.2026 W 8:13 17/14/5 87 1.21 0.81 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
28.09.2026 L 13:3 5/14/2 42 0.36 0.31 anubis
Europe 5v5 Queue
29 min
28.09.2026 L 13:9 20/15/7 122 1.33 0.91 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-13 do 2026-10-06 100 meczy Win Rate: 60.0% K/D: 1.21

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.21

ADR

86

HS %

31.8%

Win Rate

60.0%

Mecze

100

Wygrane

60

Zabójstwa

1643

Asysty

379

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
52
Obrażenia od granatów
107.2
Oślepieni przeciwnicy
7.2
Ø Śmierci
14.5
Multi-kille
84
Ace'y
1
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
90.7
Ø HS %
66.6%
Win Rate %
73.7%
Ø Zabójstwa
17.2
Mecze z opening killiem
52.3%
Entry kille
4.5
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
6.1
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
7%
Zabójstwa w clutchach
0.9