Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Jimpphat

Jimpphat

Gold Verified
Flag of fi
ID: 0cf9c7b8-2003-404d-97d4-fa9b5fae1878
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 19 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

399

Win Rate

69%

K/D

1.58

ADR

101

HS %

53.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
17%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 63% takich starć

Clutch 1v1
37%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
32%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
94/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
60/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
57/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

447 ms

Statystyki Steam

Jimpphat

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

21 sierpnia 2018

Znajomi

202

Poziom Steam

101

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.70

K/R

0.99

ADR

104

HS %

59.1%

Zabójstwa

390

Asysty

94

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
1.49
K/D
104.6
ADR

8

Mecze

156

Zabójstwa

105

Śmierci

4-4

Bilans

29

MVP

61.4%

Headshoty

anubis

75.0%
Win Rate
1.89
K/D
103.3
ADR

4

Mecze

83

Zabójstwa

44

Śmierci

3-1

Bilans

11

MVP

61.8%

Headshoty

ancient

75.0%
Win Rate
2.11
K/D
116.6
ADR

4

Mecze

80

Zabójstwa

38

Śmierci

3-1

Bilans

14

MVP

55.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.71
K/D
87.7
ADR

3

Mecze

53

Zabójstwa

31

Śmierci

3-0

Bilans

10

MVP

56.3%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.64
K/D
92.0
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

56.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
27.08.2026 W 3:13 22/8/4 130 2.75 1.38 anubis
Europe 5v5 Queue
29 min
27.08.2026 W 13:6 15/11/3 67 1.36 0.79 anubis
Europe 5v5 Queue
35 min
26.08.2026 W 6:13 17/12/6 105 1.42 0.89 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
26.08.2026 W 10:13 18/14/6 87 1.29 0.78 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
26.08.2026 W 2:13 22/4/6 141 5.50 1.47 ancient
Europe 5v5 Queue
21 min
26.08.2026 L 10:13 24/16/4 102 1.50 1.04 mirage
Europe 5v5 Queue
44 min
26.08.2026 L 13:9 21/16/5 107 1.31 0.95 anubis
Europe 5v5 Queue
36 min
23.08.2026 W 7:13 20/9/11 95 2.22 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
23.08.2026 W 13:5 25/8/7 143 3.13 1.39 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
23.08.2026 L 13:10 17/16/4 83 1.06 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-06 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 59.0% K/D: 1.17

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.17

ADR

79

HS %

23.1%

Win Rate

59.0%

Mecze

100

Wygrane

59

Zabójstwa

1417

Asysty

399

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
67
Obrażenia od granatów
95.9
Oślepieni przeciwnicy
7.9
Ø Śmierci
11.5
Multi-kille
108
Ace'y
1
Ø K/D
1.7
Ø K/R
0
Ø ADR
103.6
Ø HS %
59.2%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
19.5
Mecze z opening killiem
68%
Entry kille
2.5
Pierwsze strzały
1.7
Ø Asysty
4.7
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.8