Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar brnz4n

brnz4n

Gold Verified
Flag of br
ID: c0a979a3-7128-4a06-ba7a-8d6f7e8fbd2f
SA
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 18 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

878

Win Rate

70%

K/D

1.49

ADR

92

HS %

62.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
68/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
59/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

487 ms

Statystyki Steam

brenimm;v

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

23 sierpnia 2018

Znajomi

207

Poziom Steam

52

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.34

K/R

0.91

ADR

98

HS %

64.8%

Zabójstwa

394

Asysty

117

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

58.3%
Win Rate
1.37
K/D
103.0
ADR

12

Mecze

254

Zabójstwa

185

Śmierci

7-5

Bilans

45

MVP

63.5%

Headshoty

dust2

75.0%
Win Rate
1.25
K/D
94.7
ADR

4

Mecze

66

Zabójstwa

53

Śmierci

3-1

Bilans

12

MVP

65.0%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.26
K/D
86.8
ADR

2

Mecze

44

Zabójstwa

35

Śmierci

1-1

Bilans

10

MVP

70.5%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
3.00
K/D
96.5
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

5

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

67.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
0.88
K/D
71.3
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

17

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

67.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
09.10.2026 W 10:13 18/17/5 96 1.06 0.78 dust2
South America 5V5 Queue
41 min
09.10.2026 W 13:11 30/14/4 135 2.14 1.25 mirage
South America 5V5 Queue
39 min
08.10.2026 L 16:12 25/20/8 96 1.25 0.89 mirage
South America 5V5 Queue
48 min
08.10.2026 W 11:13 21/16/6 101 1.31 0.88 dust2
South America 5V5 Queue
38 min
07.10.2026 W 16:14 23/19/7 87 1.21 0.77 anubis
South America 5V5 Queue
54 min
07.10.2026 W 13:1 15/5/5 97 3.00 1.07 cache
South America 5V5 Queue
22 min
05.10.2026 W 12:16 28/21/9 112 1.33 1.00 mirage
South America 5V5 Queue
40 min
05.10.2026 W 13:9 14/15/7 75 0.93 0.64 mirage
South America 5V5 Queue
39 min
05.10.2026 L 2:13 9/15/2 64 0.60 0.60 dust2
South America 5V5 Queue
23 min
05.10.2026 W 13:2 10/12/3 75 0.83 0.67 mirage
South America 5V5 Queue
22 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

33 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-28 do 2026-10-04 100 meczy Win Rate: 57.0% K/D: 1.05

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 2 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#23 743

Koniec Sezonu

#23 155

Najwyższy

#23 743

Najniższy

#23 155

Średni

#23 449

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.05

ADR

78

HS %

26.9%

Win Rate

57.0%

Mecze

100

Wygrane

57

Zabójstwa

1407

Asysty

386

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
72
Obrażenia od granatów
111.8
Oślepieni przeciwnicy
6.9
Ø Śmierci
14.8
Multi-kille
101
Ace'y
1
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
97.8
Ø HS %
64.9%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
19.7
Mecze z opening killiem
60.2%
Entry kille
4.7
Pierwsze strzały
2.9
Ø Asysty
5.9
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
1.9