Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar brnz4n

brnz4n

Gold Verified
Flag of br
ID: c0a979a3-7128-4a06-ba7a-8d6f7e8fbd2f
SA
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 20 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

878

Відсоток перемог

70%

K/D

1.49

ADR

92

HS %

62.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
21%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 58% таких дуелей

Клатч 1v1
43%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
27%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
2%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
49%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
90/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
68/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
59/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

487 ms

Статистика Steam

brenimm;v

Години в CS

приховано

Дата створення

August 23, 2018

Друзі

207

Рівень Steam

52

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.34

K/R

0.91

ADR

98

HS %

64.8%

Вбивства

394

Підтримки

117

Відсоток перемог

65.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

58.3%
profile.mapStatsCard.winRate
1.37
profile.mapStatsCard.kd
103.0
profile.mapStatsCard.adr

12

profile.mapStatsCard.matches

254

profile.mapStatsCard.kills

185

profile.mapStatsCard.deaths

7-5

profile.mapStatsCard.record

45

profile.mapStatsCard.mvps

63.5%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

75.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.25
profile.mapStatsCard.kd
94.7
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

66

profile.mapStatsCard.kills

53

profile.mapStatsCard.deaths

3-1

profile.mapStatsCard.record

12

profile.mapStatsCard.mvps

65.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.26
profile.mapStatsCard.kd
86.8
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

44

profile.mapStatsCard.kills

35

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

10

profile.mapStatsCard.mvps

70.5%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
3.00
profile.mapStatsCard.kd
96.5
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

15

profile.mapStatsCard.kills

5

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

67.0%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.88
profile.mapStatsCard.kd
71.3
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

15

profile.mapStatsCard.kills

17

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

67.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/09/2026 W 10:13 18/17/5 96 1.06 0.78 dust2
South America 5V5 Queue
41 min
10/09/2026 W 13:11 30/14/4 135 2.14 1.25 mirage
South America 5V5 Queue
39 min
10/08/2026 L 16:12 25/20/8 96 1.25 0.89 mirage
South America 5V5 Queue
48 min
10/08/2026 W 11:13 21/16/6 101 1.31 0.88 dust2
South America 5V5 Queue
38 min
10/07/2026 W 16:14 23/19/7 87 1.21 0.77 anubis
South America 5V5 Queue
54 min
10/07/2026 W 13:1 15/5/5 97 3.00 1.07 cache
South America 5V5 Queue
22 min
10/05/2026 W 12:16 28/21/9 112 1.33 1.00 mirage
South America 5V5 Queue
40 min
10/05/2026 W 13:9 14/15/7 75 0.93 0.64 mirage
South America 5V5 Queue
39 min
10/05/2026 L 2:13 9/15/2 64 0.60 0.60 dust2
South America 5V5 Queue
23 min
10/05/2026 W 13:2 10/12/3 75 0.83 0.67 mirage
South America 5V5 Queue
22 min

Активність - останні 90 днів

33 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-02-28 do 2026-10-04 100 матчів Win Rate: 57.0% K/D: 1.05

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 2 z 100 meczów z Premier ranking

Початок сезону

#23 743

Кінець сезону

#23 155

Найвищий

#23 743

Найнижчий

#23 155

Середній

#23 449

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.05

ADR

78

HS %

26.9%

Відсоток перемог

57.0%

Матчі

100

Перемоги

57

Вбивства

1407

Підтримки

386

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
5
profile.generalStats.mvps
72
profile.generalStats.utilityDmg
111.8
profile.generalStats.enemiesFlashed
6.9
profile.generalStats.avgDeaths
14.8
profile.generalStats.multiKills
101
profile.generalStats.aces
1
profile.generalStats.avgKd
1.3
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
97.8
profile.generalStats.avgHs
64.9%
profile.generalStats.winRate
65%
profile.generalStats.avgKills
19.7
profile.generalStats.openingMatches
60.2%
profile.generalStats.entryKills
4.7
profile.generalStats.firstShootDowns
2.9
profile.generalStats.avgAssists
5.9
profile.generalStats.utilitySuccess
49%
profile.generalStats.awpPercent
2%
profile.generalStats.clutchKills
1.9