Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar d1Ledez

d1Ledez

Gold Verified
Flag of ru
ID: 51f40bd6-d466-408e-8036-be7647e9c344
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 18 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

812

Win Rate

61%

K/D

1.45

ADR

96

HS %

59.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
44%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
5%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
98/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
53/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
63/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

411 ms

Statystyki Steam

d1Ledez

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

11 września 2018

Znajomi

390

Poziom Steam

30

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.37

K/R

0.89

ADR

93

HS %

63.7%

Zabójstwa

385

Asysty

103

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
1.12
K/D
82.0
ADR

8

Mecze

128

Zabójstwa

114

Śmierci

4-4

Bilans

13

MVP

61.3%

Headshoty

ancient

80.0%
Win Rate
1.45
K/D
91.8
ADR

5

Mecze

94

Zabójstwa

65

Śmierci

4-1

Bilans

13

MVP

68.4%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.86
K/D
112.3
ADR

4

Mecze

95

Zabójstwa

51

Śmierci

4-0

Bilans

16

MVP

65.0%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.34
K/D
101.9
ADR

2

Mecze

47

Zabójstwa

35

Śmierci

1-1

Bilans

9

MVP

67.0%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.31
K/D
92.0
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

4

MVP

48.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 W 13:3 14/8/5 89 1.75 0.88 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
08.10.2026 L 6:13 10/17/3 63 0.59 0.53 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
08.10.2026 W 13:1 18/3/3 120 6.00 1.29 mirage
Europe 5v5 Queue
21 min
08.10.2026 W 1:13 13/7/4 98 1.86 0.93 ancient
Europe 5v5 Queue
23 min
03.10.2026 W 13:7 15/15/8 89 1.00 0.75 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
02.10.2026 W 16:13 25/20/9 98 1.25 0.86 dust2
Europe 5v5 Queue
49 min
01.10.2026 W 13:7 28/10/7 143 2.80 1.40 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
26.09.2026 W 16:14 21/20/7 79 1.05 0.70 ancient
Europe 5v5 Queue
53 min
24.09.2026 L 11:13 23/20/4 104 1.15 0.96 ancient
Europe 5v5 Queue
44 min
24.09.2026 L 13:10 20/21/9 78 0.95 0.87 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

28 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-22 do 2026-10-06 100 meczy Win Rate: 58.0% K/D: 1.21

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.21

ADR

84

HS %

26.7%

Win Rate

58.0%

Mecze

100

Wygrane

58

Zabójstwa

1661

Asysty

428

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
55
Obrażenia od granatów
105.9
Oślepieni przeciwnicy
7.6
Ø Śmierci
14.1
Multi-kille
91
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
93
Ø HS %
63.7%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
19.3
Mecze z opening killiem
52.4%
Entry kille
4.2
Pierwsze strzały
2.2
Ø Asysty
5.2
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
5%
Zabójstwa w clutchach
2.3