Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar -Starry7

-Starry7

Gold Verified
Flag of cn
ID: c1046c76-6bf8-4c74-89c7-9cfd833e98aa
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 22 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

150

Win Rate

76%

K/D

1.42

ADR

94

HS %

56.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 65% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
30%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
6%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
48%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
88/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
70/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

460 ms

Statystyki Steam

Drow

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

24 grudnia 2018

Znajomi

372

Poziom Steam

158

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.17

K/R

0.78

ADR

84

HS %

60.0%

Zabójstwa

384

Asysty

116

Win Rate

80.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

100.0%
Win Rate
1.29
K/D
84.8
ADR

4

Mecze

81

Zabójstwa

63

Śmierci

4-0

Bilans

12

MVP

56.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.30
K/D
89.8
ADR

2

Mecze

35

Zabójstwa

27

Śmierci

2-0

Bilans

4

MVP

59.5%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.45
K/D
102.5
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

50.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
2.25
K/D
97.2
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

50.0%

Headshoty

mirage

100.0%
Win Rate
0.89
K/D
76.0
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

19

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

59.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
4.00
K/D
113.9
ADR

1

Mecze

20

Zabójstwa

5

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

70.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 L 9:13 11/18/5 76 0.61 0.50 anubis
AS ECL S52 Cup 3
41 min
12.10.2026 W 13:11 13/20/5 65 0.65 0.54 cache
AS ECL S52 Cup 3
41 min
10.10.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
AS ECL S52 Cup 3
08.10.2026 L 10:13 14/15/5 83 0.93 0.61 nuke
AS ECL S52 Cup 3
37 min
05.10.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
AS ECL S52 Cup 3
29.09.2026 W 13:11 14/17/8 65 0.82 0.58 ancient
AS ECL S52 Cup 2
83 min
27.09.2026 W 16:14 21/20/5 69 1.05 0.70 ancient
AS ECL S52 Cup 2
47 min
25.09.2026 W 13:9 18/16/4 82 1.13 0.82 nuke
AS ECL S52 Cup 2
54 min
23.09.2026 W 19:16 19/26/7 66 0.73 0.54 ancient
AS ECL S52 Cup 2
48 min
22.09.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
AS ECL S52 Cup 2

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-26 do 2026-10-12 100 meczy Win Rate: 63.0% K/D: 1.17

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.17

ADR

81

HS %

24.6%

Win Rate

63.0%

Mecze

100

Wygrane

63

Zabójstwa

1616

Asysty

456

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
53
Obrażenia od granatów
94.6
Oślepieni przeciwnicy
9.9
Ø Śmierci
12.6
Multi-kille
86
Ace'y
1
Ø K/D
1.6
Ø K/R
0
Ø ADR
99.8
Ø HS %
57.1%
Win Rate %
88.2%
Ø Zabójstwa
19.6
Mecze z opening killiem
62.2%
Entry kille
4.4
Pierwsze strzały
2.7
Ø Asysty
5.9
Skuteczność granatów %
48%
AWP %
6%
Zabójstwa w clutchach
1.9