Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar -Starry7

-Starry7

Gold Verified
Flag of cn
ID: c1046c76-6bf8-4c74-89c7-9cfd833e98aa
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 25 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

150

Відсоток перемог

76%

K/D

1.42

ADR

94

HS %

56.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
24%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 65% таких дуелей

Клатч 1v1
38%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
30%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
6%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
48%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
88/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Хороший результат

Позиціонування
70/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Хороший результат

Гранати
66/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

460 ms

Статистика Steam

Drow

Години в CS

приховано

Дата створення

December 24, 2018

Друзі

372

Рівень Steam

158

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.17

K/R

0.78

ADR

84

HS %

60.0%

Вбивства

384

Підтримки

116

Відсоток перемог

80.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

ancient

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.29
profile.mapStatsCard.kd
84.8
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

81

profile.mapStatsCard.kills

63

profile.mapStatsCard.deaths

4-0

profile.mapStatsCard.record

12

profile.mapStatsCard.mvps

56.0%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.30
profile.mapStatsCard.kd
89.8
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

35

profile.mapStatsCard.kills

27

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

59.5%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.45
profile.mapStatsCard.kd
102.5
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

16

profile.mapStatsCard.kills

11

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

50.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.25
profile.mapStatsCard.kd
97.2
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

18

profile.mapStatsCard.kills

8

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

50.0%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.89
profile.mapStatsCard.kd
76.0
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

17

profile.mapStatsCard.kills

19

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

1

profile.mapStatsCard.mvps

59.0%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
4.00
profile.mapStatsCard.kd
113.9
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

20

profile.mapStatsCard.kills

5

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

70.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/14/2026 L 9:13 11/18/5 76 0.61 0.50 anubis
AS ECL S52 Cup 3
41 min
10/12/2026 W 13:11 13/20/5 65 0.65 0.54 cache
AS ECL S52 Cup 3
41 min
10/10/2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
AS ECL S52 Cup 3
10/08/2026 L 10:13 14/15/5 83 0.93 0.61 nuke
AS ECL S52 Cup 3
37 min
10/05/2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
AS ECL S52 Cup 3
09/29/2026 W 13:11 14/17/8 65 0.82 0.58 ancient
AS ECL S52 Cup 2
83 min
09/27/2026 W 16:14 21/20/5 69 1.05 0.70 ancient
AS ECL S52 Cup 2
47 min
09/25/2026 W 13:9 18/16/4 82 1.13 0.82 nuke
AS ECL S52 Cup 2
54 min
09/23/2026 W 19:16 19/26/7 66 0.73 0.54 ancient
AS ECL S52 Cup 2
48 min
09/22/2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
AS ECL S52 Cup 2

Активність - останні 90 днів

20 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-02-26 do 2026-10-14 100 матчів Win Rate: 64.0% K/D: 1.18

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.18

ADR

81

HS %

24.7%

Відсоток перемог

64.0%

Матчі

100

Перемоги

64

Вбивства

1611

Підтримки

451

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
6
profile.generalStats.mvps
53
profile.generalStats.utilityDmg
94.6
profile.generalStats.enemiesFlashed
9.9
profile.generalStats.avgDeaths
12.6
profile.generalStats.multiKills
86
profile.generalStats.aces
1
profile.generalStats.avgKd
1.6
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
99.8
profile.generalStats.avgHs
57.1%
profile.generalStats.winRate
88.2%
profile.generalStats.avgKills
19.6
profile.generalStats.openingMatches
62.2%
profile.generalStats.entryKills
4.4
profile.generalStats.firstShootDowns
2.7
profile.generalStats.avgAssists
5.9
profile.generalStats.utilitySuccess
48%
profile.generalStats.awpPercent
6%
profile.generalStats.clutchKills
1.9