Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar icntflmfce

icntflmfce

Gold Verified
Flag of jp
ID: 53771794-0678-4e00-b12b-605404c711f0
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 9 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

847

Win Rate

59%

K/D

1.33

ADR

95

HS %

55.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
37%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
20%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
80/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
51/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

434 ms

Statystyki Steam

eegii lalar

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.40

K/R

0.91

ADR

93

HS %

56.2%

Zabójstwa

375

Asysty

99

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

60.0%
Win Rate
1.54
K/D
94.0
ADR

5

Mecze

106

Zabójstwa

69

Śmierci

3-2

Bilans

14

MVP

49.0%

Headshoty

nuke

75.0%
Win Rate
1.31
K/D
78.3
ADR

4

Mecze

59

Zabójstwa

45

Śmierci

3-1

Bilans

10

MVP

56.8%

Headshoty

dust2

75.0%
Win Rate
1.41
K/D
99.3
ADR

4

Mecze

76

Zabójstwa

54

Śmierci

3-1

Bilans

11

MVP

51.0%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.63
K/D
112.4
ADR

3

Mecze

62

Zabójstwa

38

Śmierci

2-1

Bilans

13

MVP

67.0%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
0.71
K/D
65.9
ADR

1

Mecze

10

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

0

MVP

40.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.25
K/D
107.8
ADR

1

Mecze

25

Zabójstwa

20

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

76.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.10.2026 W 4:13 18/8/3 97 2.25 1.06 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
11.10.2026 W 13:6 20/9/1 91 2.22 1.05 nuke
Europe 5v5 Queue
35 min
10.10.2026 L 10:13 25/20/4 110 1.25 1.09 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
10.10.2026 L 13:9 23/18/7 117 1.28 1.05 cache
Europe 5v5 Queue
32 min
08.10.2026 L 13:9 16/19/8 101 0.84 0.73 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
08.10.2026 W 13:5 21/8/4 125 2.63 1.17 cache
Europe 5v5 Queue
29 min
08.10.2026 W 13:7 14/10/2 66 1.40 0.70 nuke
Europe 5v5 Queue
32 min
08.10.2026 W 10:13 34/12/4 122 2.83 1.48 mirage
Europe 5v5 Queue
46 min
05.10.2026 W 8:13 11/13/4 61 0.85 0.52 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
05.10.2026 W 13:11 25/15/4 101 1.67 1.04 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-24 do 2026-10-03 100 meczy Win Rate: 65.0% K/D: 1.34

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.34

ADR

87

HS %

27.0%

Win Rate

65.0%

Mecze

100

Wygrane

65

Zabójstwa

1763

Asysty

488

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
58
Obrażenia od granatów
88.3
Oślepieni przeciwnicy
6.5
Ø Śmierci
12.7
Multi-kille
105
Ace'y
0
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
94.9
Ø HS %
56.1%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
18.7
Mecze z opening killiem
68%
Entry kille
4.9
Pierwsze strzały
3.3
Ø Asysty
4.4
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
20%
Zabójstwa w clutchach
2.2