Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar bLitzzzzz1

bLitzzzzz1

Gold Verified
Flag of mn
ID: 531007bb-9adc-4216-8cd8-8a2a45dfb830
SEA
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

516

Win Rate

64%

K/D

1.39

ADR

91

HS %

50.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
44%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
32%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
8%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
91/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
51/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
83/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

465 ms

Statystyki Steam

szEra

Godziny w CS

13 481h

Data utworzenia

25 kwietnia 2019

Ostatnie 2 tygodnie

62h

Posiadane gry

5

Znajomi

166

Poziom Steam

28

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.10

K/R

0.76

ADR

83

HS %

57.8%

Zabójstwa

326

Asysty

120

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

37.5%
Win Rate
1.03
K/D
82.1
ADR

8

Mecze

139

Zabójstwa

135

Śmierci

3-5

Bilans

20

MVP

58.8%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.42
K/D
113.1
ADR

4

Mecze

74

Zabójstwa

52

Śmierci

4-0

Bilans

14

MVP

64.0%

Headshoty

anubis

33.3%
Win Rate
1.26
K/D
84.4
ADR

3

Mecze

58

Zabójstwa

46

Śmierci

1-2

Bilans

13

MVP

76.7%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
0.94
K/D
48.5
ADR

2

Mecze

17

Zabójstwa

18

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

35.0%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
0.82
K/D
75.3
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

17

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

29.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
0.73
K/D
58.9
ADR

1

Mecze

11

Zabójstwa

15

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

55.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.00
K/D
69.4
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

46.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
06.10.2026 L 9:13 14/17/6 75 0.82 0.64 cache
SEA 5V5 Queue
38 min
06.10.2026 W 13:9 14/14/5 63 1.00 0.64 mirage
SEA 5V5 Queue
32 min
05.10.2026 W 13:9 11/15/4 59 0.73 0.50 dust2
SEA 5V5 Queue
34 min
05.10.2026 L 2:13 5/14/1 37 0.36 0.33 mirage
SEA 5V5 Queue
22 min
30.09.2026 L 4:13 11/15/2 67 0.73 0.65 anubis
SEA 5V5 Queue
29 min
30.09.2026 W 13:9 27/18/4 112 1.50 1.23 mirage
SEA 5V5 Queue
36 min
30.09.2026 W 13:8 18/14/14 103 1.29 0.86 ancient
SEA 5V5 Queue
32 min
28.09.2026 L 13:7 13/15/3 81 0.87 0.65 mirage
SEA 5V5 Queue
32 min
28.09.2026 W 13:2 21/6/8 156 3.50 1.40 ancient
SEA 5V5 Queue
22 min
28.09.2026 L 16:14 26/27/14 109 0.96 0.87 mirage
SEA 5V5 Queue
57 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-09 do 2026-09-18 100 meczy Win Rate: 54.0% K/D: 0.96

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.96

ADR

79

HS %

20.5%

Win Rate

54.0%

Mecze

100

Wygrane

54

Zabójstwa

1415

Asysty

510

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
60
Obrażenia od granatów
178.2
Oślepieni przeciwnicy
8.6
Ø Śmierci
14.8
Multi-kille
85
Ace'y
1
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
83.1
Ø HS %
57.8%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
16.3
Mecze z opening killiem
55.2%
Entry kille
4.8
Pierwsze strzały
2.7
Ø Asysty
6
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
8%
Zabójstwa w clutchach
1.4