Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Techno4K

Techno4K

Gold Verified
Flag of kr
ID: 4f3c4dea-e767-4426-b952-1edb03c0c6d0
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1077

Win Rate

61%

K/D

1.19

ADR

90

HS %

59.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 53% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
8%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
88/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
39/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
67/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

479 ms

Statystyki Steam

Toph

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

24 maja 2019

Posiadane gry

90

Poziom Steam

72

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.01

K/R

0.80

ADR

88

HS %

62.0%

Zabójstwa

388

Asysty

112

Win Rate

40.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

62.5%
Win Rate
1.06
K/D
93.3
ADR

8

Mecze

153

Zabójstwa

145

Śmierci

5-3

Bilans

29

MVP

60.9%

Headshoty

ancient

25.0%
Win Rate
0.78
K/D
77.9
ADR

4

Mecze

66

Zabójstwa

85

Śmierci

1-3

Bilans

8

MVP

47.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
1.05
K/D
78.5
ADR

3

Mecze

77

Zabójstwa

73

Śmierci

0-3

Bilans

13

MVP

68.7%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
0.89
K/D
81.9
ADR

2

Mecze

31

Zabójstwa

35

Śmierci

1-1

Bilans

2

MVP

68.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
1.35
K/D
110.5
ADR

2

Mecze

46

Zabójstwa

34

Śmierci

0-2

Bilans

4

MVP

81.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.36
K/D
89.7
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

60.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
07.10.2026 L 10:13 13/22/5 65 0.59 0.57 ancient
Europe 5v5 Queue
41 min
07.10.2026 L 13:7 12/16/5 81 0.75 0.60 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
06.10.2026 L 3:13 9/14/1 58 0.64 0.56 nuke
Europe 5v5 Queue
25 min
06.10.2026 W 5:13 15/11/3 90 1.36 0.83 dust2
Europe 5v5 Queue
28 min
06.10.2026 L 16:14 22/27/3 84 0.81 0.73 mirage
Europe 5v5 Queue
45 min
05.10.2026 W 10:13 25/18/6 113 1.39 1.09 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
05.10.2026 L 14:16 14/22/10 58 0.64 0.47 ancient
Europe 5v5 Queue
51 min
05.10.2026 W 8:13 18/17/6 100 1.06 0.86 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
04.10.2026 L 13:10 17/19/3 78 0.89 0.74 anubis
Europe 5v5 Queue
31 min
04.10.2026 W 13:7 13/16/3 71 0.81 0.65 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-27 do 2026-10-03 100 meczy Win Rate: 56.0% K/D: 0.90

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.90

ADR

72

HS %

25.8%

Win Rate

56.0%

Mecze

100

Wygrane

56

Zabójstwa

1385

Asysty

433

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
59
Obrażenia od granatów
113.7
Oślepieni przeciwnicy
9.2
Ø Śmierci
19.2
Multi-kille
88
Ace'y
1
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
88.4
Ø HS %
62%
Win Rate %
40%
Ø Zabójstwa
19.4
Mecze z opening killiem
52.5%
Entry kille
6
Pierwsze strzały
3.2
Ø Asysty
5.6
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
8%
Zabójstwa w clutchach
2.1