lauNX-
Мачове
1456
Процент победи
58%
K/D
1.39
ADR
93
HS %
56.0%
Средни статистики – От всички CS2 мачове
Стил на игра
Въз основа на статистиката от цялата кариера във Faceit – в какви ситуации този играч е най-силен
Колко често влиза първи в началото на рунда – печели 57% от тези двубои
Успеваемост в ситуации един на един
Успеваемост в ситуации един срещу двама
Дял на убийствата, направени с AWP/снайпер
Колко ефективно заслепява и отслабва противниците с гранати
Анализ от Leetify
Допълнителни данни от Leetify – подробна оценка на точността, позиционирането и реакцията
Оценка на точността на стрелбата, прицелването и скоростта на реакция. Отличен резултат
Оценка на избора на позиция и избягването на ненужен риск. Добър резултат
Оценка на ефективността на flash/HE/дим в мачовете. Среден
Време за реакция
525 ms
Steam Статистики
m1
Часове в CS
скрито
Дата на създаване
23 юни 2019 г.
Приятели
377
Steam Ниво
108
Текущи VAC банове
0Статистики от последните 20 мача
K/D
1.27
K/R
0.89
ADR
88
HS %
46.1%
Убийства
381
Асистенции
89
Процент победи
70.0%
Тенденция на формата
K/D и кумулативен баланс победи/загуби от последните мачове – показва дали играчът е във възходяща или низходяща форма
Статистики на картите
От последните 20 мача
mirage
8
profile.mapStatsCard.matches
159
profile.mapStatsCard.kills
111
profile.mapStatsCard.deaths
7-1
profile.mapStatsCard.record
25
profile.mapStatsCard.mvps
43.1%
profile.mapStatsCard.headshots
dust2
6
profile.mapStatsCard.matches
105
profile.mapStatsCard.kills
92
profile.mapStatsCard.deaths
2-4
profile.mapStatsCard.record
19
profile.mapStatsCard.mvps
45.0%
profile.mapStatsCard.headshots
cache
3
profile.mapStatsCard.matches
64
profile.mapStatsCard.kills
43
profile.mapStatsCard.deaths
2-1
profile.mapStatsCard.record
6
profile.mapStatsCard.mvps
60.7%
profile.mapStatsCard.headshots
ancient
2
profile.mapStatsCard.matches
34
profile.mapStatsCard.kills
38
profile.mapStatsCard.deaths
2-0
profile.mapStatsCard.record
5
profile.mapStatsCard.mvps
42.0%
profile.mapStatsCard.headshots
anubis
1
profile.mapStatsCard.matches
19
profile.mapStatsCard.kills
15
profile.mapStatsCard.deaths
1-0
profile.mapStatsCard.record
2
profile.mapStatsCard.mvps
42.0%
profile.mapStatsCard.headshots
Последни мачове (10)
Вижте пълната история| Дата | Резултат | K/D/A | ADR | K/D | K/R | Карта | Тип мач / Време |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 г. | W 11:13 | 27/15/0 | 95 | 1.80 | 1.13 | mirage |
Europe 5v5 Queue
41 min
|
| 12.10.2026 г. | W 13:8 | 18/14/4 | 81 | 1.29 | 0.86 | cache |
Europe 5v5 Queue
35 min
|
| 12.10.2026 г. | L 13:8 | 20/17/7 | 97 | 1.18 | 0.95 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
37 min
|
| 09.10.2026 г. | W 13:8 | 21/13/4 | 90 | 1.62 | 1.00 | mirage |
Europe 5v5 Queue
28 min
|
| 07.10.2026 г. | L 11:13 | 27/18/4 | 107 | 1.50 | 1.13 | cache |
Europe 5v5 Queue
40 min
|
| 07.10.2026 г. | W 5:13 | 18/10/0 | 90 | 1.80 | 1.00 | mirage |
Europe 5v5 Queue
29 min
|
| 06.10.2026 г. | W 13:3 | 17/8/2 | 91 | 2.13 | 1.06 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
25 min
|
| 06.10.2026 г. | W 11:13 | 16/18/6 | 77 | 0.89 | 0.67 | mirage |
Europe 5v5 Queue
40 min
|
| 06.10.2026 г. | W 13:10 | 20/15/10 | 79 | 1.33 | 0.87 | ancient |
Europe 5v5 Queue
36 min
|
| 06.10.2026 г. | L 13:11 | 18/16/5 | 80 | 1.13 | 0.75 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
38 min
|
Активност - последните 90 дни
История на ELO - Всички CS2 Сезони
Данни от Leetify
Забележка: Leetify API връща максимум 100 най-нови мача. Ако играчът има повече мачове в текущия сезон, по-старите сезони може да не са видими.
Sezon 4 2026
Ranking Premier CS2 w sezonie
Z 39 z 100 meczów z Premier rankingНачало на сезона
#24 094
Край на сезона
#29 015
Най-висок
#29 129
Най-нисък
#24 094
Среден
#27 329
Statystyki gracza w sezonie
Z wszystkich meczów w sezonieK/D
1.49
ADR
101
HS %
28.3%
Процент победи
52.0%
Мачове
100
Победи
52
Убийства
2079
Асистенции
316
profile.generalStats.title
profile.generalStats.subtitle