Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar lauNX-

lauNX-

Gold Verified
Flag of ro
ID: 7afa70ed-066f-4336-adf7-03890d8e22b1
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 20 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1456

Win Rate

58%

K/D

1.39

ADR

93

HS %

56.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 57% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
13%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
78/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
69/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

525 ms

Statystyki Steam

m1

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

23 czerwca 2019

Znajomi

377

Poziom Steam

108

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.27

K/R

0.89

ADR

88

HS %

46.1%

Zabójstwa

381

Asysty

89

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

87.5%
Win Rate
1.43
K/D
89.2
ADR

8

Mecze

159

Zabójstwa

111

Śmierci

7-1

Bilans

25

MVP

43.1%

Headshoty

dust2

33.3%
Win Rate
1.14
K/D
92.2
ADR

6

Mecze

105

Zabójstwa

92

Śmierci

2-4

Bilans

19

MVP

45.0%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.49
K/D
93.1
ADR

3

Mecze

64

Zabójstwa

43

Śmierci

2-1

Bilans

6

MVP

60.7%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
0.89
K/D
68.8
ADR

2

Mecze

34

Zabójstwa

38

Śmierci

2-0

Bilans

5

MVP

42.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.27
K/D
83.7
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

15

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

42.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.10.2026 W 11:13 27/15/0 95 1.80 1.13 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
12.10.2026 W 13:8 18/14/4 81 1.29 0.86 cache
Europe 5v5 Queue
35 min
12.10.2026 L 13:8 20/17/7 97 1.18 0.95 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
09.10.2026 W 13:8 21/13/4 90 1.62 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
07.10.2026 L 11:13 27/18/4 107 1.50 1.13 cache
Europe 5v5 Queue
40 min
07.10.2026 W 5:13 18/10/0 90 1.80 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
06.10.2026 W 13:3 17/8/2 91 2.13 1.06 dust2
Europe 5v5 Queue
25 min
06.10.2026 W 11:13 16/18/6 77 0.89 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
40 min
06.10.2026 W 13:10 20/15/10 79 1.33 0.87 ancient
Europe 5v5 Queue
36 min
06.10.2026 L 13:11 18/16/5 80 1.13 0.75 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

69 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-29 do 2026-10-09 100 meczy Win Rate: 52.0% K/D: 1.49

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 39 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#24 094

Koniec Sezonu

#29 015

Najwyższy

#29 129

Najniższy

#24 094

Średni

#27 329

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.49

ADR

101

HS %

28.3%

Win Rate

52.0%

Mecze

100

Wygrane

52

Zabójstwa

2079

Asysty

316

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
57
Obrażenia od granatów
68.9
Oślepieni przeciwnicy
12.1
Ø Śmierci
15
Multi-kille
97
Ace'y
1
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
88.4
Ø HS %
46.2%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
19.1
Mecze z opening killiem
53.5%
Entry kille
6.4
Pierwsze strzały
3.4
Ø Asysty
4.5
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
13%
Zabójstwa w clutchach
1.5