Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar lauNX-

lauNX-

Gold Verified
Flag of ro
ID: 7afa70ed-066f-4336-adf7-03890d8e22b1
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 21 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

1456

Відсоток перемог

58%

K/D

1.39

ADR

93

HS %

56.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
24%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 57% таких дуелей

Клатч 1v1
40%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
25%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
13%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
51%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
95/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
78/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Хороший результат

Гранати
69/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

525 ms

Статистика Steam

m1

Години в CS

приховано

Дата створення

June 23, 2019

Друзі

377

Рівень Steam

108

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.27

K/R

0.89

ADR

88

HS %

46.1%

Вбивства

381

Підтримки

89

Відсоток перемог

70.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

87.5%
profile.mapStatsCard.winRate
1.43
profile.mapStatsCard.kd
89.2
profile.mapStatsCard.adr

8

profile.mapStatsCard.matches

159

profile.mapStatsCard.kills

111

profile.mapStatsCard.deaths

7-1

profile.mapStatsCard.record

25

profile.mapStatsCard.mvps

43.1%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

33.3%
profile.mapStatsCard.winRate
1.14
profile.mapStatsCard.kd
92.2
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

105

profile.mapStatsCard.kills

92

profile.mapStatsCard.deaths

2-4

profile.mapStatsCard.record

19

profile.mapStatsCard.mvps

45.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.49
profile.mapStatsCard.kd
93.1
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

64

profile.mapStatsCard.kills

43

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

6

profile.mapStatsCard.mvps

60.7%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.89
profile.mapStatsCard.kd
68.8
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

34

profile.mapStatsCard.kills

38

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

42.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.27
profile.mapStatsCard.kd
83.7
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

19

profile.mapStatsCard.kills

15

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

42.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/12/2026 W 11:13 27/15/0 95 1.80 1.13 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
10/12/2026 W 13:8 18/14/4 81 1.29 0.86 cache
Europe 5v5 Queue
35 min
10/12/2026 L 13:8 20/17/7 97 1.18 0.95 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
10/09/2026 W 13:8 21/13/4 90 1.62 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
10/07/2026 L 11:13 27/18/4 107 1.50 1.13 cache
Europe 5v5 Queue
40 min
10/07/2026 W 5:13 18/10/0 90 1.80 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
10/06/2026 W 13:3 17/8/2 91 2.13 1.06 dust2
Europe 5v5 Queue
25 min
10/06/2026 W 11:13 16/18/6 77 0.89 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
40 min
10/06/2026 W 13:10 20/15/10 79 1.33 0.87 ancient
Europe 5v5 Queue
36 min
10/06/2026 L 13:11 18/16/5 80 1.13 0.75 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min

Активність - останні 90 днів

69 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-04-29 do 2026-10-09 100 матчів Win Rate: 52.0% K/D: 1.49

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 39 z 100 meczów z Premier ranking

Початок сезону

#24 094

Кінець сезону

#29 015

Найвищий

#29 129

Найнижчий

#24 094

Середній

#27 329

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.49

ADR

101

HS %

28.3%

Відсоток перемог

52.0%

Матчі

100

Перемоги

52

Вбивства

2079

Підтримки

316

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
5
profile.generalStats.mvps
57
profile.generalStats.utilityDmg
68.9
profile.generalStats.enemiesFlashed
12.1
profile.generalStats.avgDeaths
15
profile.generalStats.multiKills
97
profile.generalStats.aces
1
profile.generalStats.avgKd
1.3
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
88.4
profile.generalStats.avgHs
46.2%
profile.generalStats.winRate
70%
profile.generalStats.avgKills
19.1
profile.generalStats.openingMatches
53.5%
profile.generalStats.entryKills
6.4
profile.generalStats.firstShootDowns
3.4
profile.generalStats.avgAssists
4.5
profile.generalStats.utilitySuccess
51%
profile.generalStats.awpPercent
13%
profile.generalStats.clutchKills
1.5