Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar zont1x

zont1x

Gold Verified
Flag of fo
ID: 93ddaace-5ff6-472f-88a1-769cf387f10a
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

537

Win Rate

58%

K/D

1.43

ADR

96

HS %

46.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
45%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
6%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
98/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
56/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
70/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

457 ms

Statystyki Steam

198572

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.12

K/R

0.75

ADR

81

HS %

43.8%

Zabójstwa

318

Asysty

95

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
1.24
K/D
84.8
ADR

8

Mecze

150

Zabójstwa

121

Śmierci

4-4

Bilans

24

MVP

43.8%

Headshoty

dust2

60.0%
Win Rate
0.85
K/D
73.5
ADR

5

Mecze

51

Zabójstwa

60

Śmierci

3-2

Bilans

9

MVP

35.0%

Headshoty

cache

33.3%
Win Rate
0.96
K/D
85.4
ADR

3

Mecze

48

Zabójstwa

50

Śmierci

1-2

Bilans

9

MVP

56.7%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.03
K/D
81.1
ADR

2

Mecze

33

Zabójstwa

32

Śmierci

1-1

Bilans

5

MVP

51.5%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.64
K/D
82.3
ADR

2

Mecze

36

Zabójstwa

22

Śmierci

2-0

Bilans

6

MVP

38.5%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
10.10.2026 W 9:13 22/14/5 101 1.57 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
10.10.2026 W 11:13 16/16/5 81 1.00 0.67 cache
Europe 5v5 Queue
43 min
09.10.2026 L 7:13 12/17/4 69 0.71 0.60 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
09.10.2026 W 3:5 5/3/0 70 1.67 0.63 dust2
Europe 5v5 Queue
16 min
09.10.2026 W 17:19 34/21/8 100 1.62 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
66 min
07.10.2026 W 13:3 12/6/9 99 2.00 0.75 mirage
Europe 5v5 Queue
23 min
07.10.2026 L 10:13 17/17/3 89 1.00 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
40 min
06.10.2026 W 8:13 12/16/10 83 0.75 0.57 dust2
Europe 5v5 Queue
39 min
05.10.2026 L 13:9 20/17/4 94 1.18 0.91 cache
Europe 5v5 Queue
39 min
05.10.2026 L 13:9 14/21/6 87 0.67 0.64 nuke
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-12 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 69.0% K/D: 0.97

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.97

ADR

72

HS %

17.0%

Win Rate

69.0%

Mecze

100

Wygrane

69

Zabójstwa

1317

Asysty

435

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
53
Obrażenia od granatów
140.9
Oślepieni przeciwnicy
5.8
Ø Śmierci
14.3
Multi-kille
83
Ace'y
1
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
81.4
Ø HS %
43.8%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
15.9
Mecze z opening killiem
51.8%
Entry kille
4.3
Pierwsze strzały
2.2
Ø Asysty
4.8
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
6%
Zabójstwa w clutchach
2.2