Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar ztr

ztr

Gold Verified
Flag of se
ID: 94c2c67a-0b44-430b-bf96-043f51191fb3
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 16 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

519

Win Rate

61%

K/D

1.16

ADR

83

HS %

52.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
19%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 53% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
23%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
71/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
56/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
82/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

541 ms

Statystyki Steam

Spiritmaster

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

7 grudnia 2019

Poziom Steam

39

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.19

K/R

0.79

ADR

82

HS %

50.4%

Zabójstwa

352

Asysty

122

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

63.6%
Win Rate
1.10
K/D
77.4
ADR

11

Mecze

179

Zabójstwa

162

Śmierci

7-4

Bilans

17

MVP

50.7%

Headshoty

ancient

60.0%
Win Rate
1.35
K/D
97.2
ADR

5

Mecze

108

Zabójstwa

80

Śmierci

3-2

Bilans

15

MVP

50.4%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.11
K/D
75.2
ADR

2

Mecze

31

Zabójstwa

28

Śmierci

2-0

Bilans

4

MVP

46.5%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.19
K/D
88.5
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

16

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

58.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 W 13:16 26/18/13 89 1.44 0.90 ancient
Europe 5v5 Queue
50 min
12.10.2026 L 11:13 23/15/8 98 1.53 0.96 ancient
Europe 5v5 Queue
38 min
12.10.2026 W 8:13 18/18/8 98 1.00 0.86 ancient
Europe 5v5 Queue
32 min
11.10.2026 L 13:10 18/16/7 80 1.13 0.78 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
11.10.2026 L 10:13 17/17/8 100 1.00 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
42 min
11.10.2026 L 10:2 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Europe 5v5 Queue
25 min
10.10.2026 L 6:13 12/15/2 69 0.80 0.63 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
10.10.2026 L 13:6 10/14/2 65 0.71 0.53 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
09.10.2026 W 9:13 26/14/6 104 1.86 1.18 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
09.10.2026 W 14:16 18/22/8 67 0.82 0.60 mirage
Europe 5v5 Queue
44 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-21 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 51.0% K/D: 0.87

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.87

ADR

72

HS %

17.9%

Win Rate

51.0%

Mecze

100

Wygrane

51

Zabójstwa

1315

Asysty

535

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
9
MVP
40
Obrażenia od granatów
125
Oślepieni przeciwnicy
9.5
Ø Śmierci
15.1
Multi-kille
75
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
83
Ø HS %
50.6%
Win Rate %
68.4%
Ø Zabójstwa
17.7
Mecze z opening killiem
51.6%
Entry kille
3.3
Pierwsze strzały
1.7
Ø Asysty
6.2
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
2.1