Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar matys_-

matys_-

Gold Verified
Flag of sk
ID: 30d8ebad-c584-44a6-a25d-2377eb29aea1
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

356

Win Rate

68%

K/D

1.70

ADR

113

HS %

67.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
25%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 63% takich starć

Clutch 1v1
50%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
33%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
59/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

429 ms

Statystyki Steam

^^

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

12 kwietnia 2020

Znajomi

358

Poziom Steam

48

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.49

K/R

0.98

ADR

103

HS %

70.7%

Zabójstwa

436

Asysty

118

Win Rate

85.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

85.7%
Win Rate
1.44
K/D
101.2
ADR

7

Mecze

145

Zabójstwa

101

Śmierci

6-1

Bilans

26

MVP

76.4%

Headshoty

mirage

83.3%
Win Rate
1.38
K/D
99.2
ADR

6

Mecze

130

Zabójstwa

94

Śmierci

5-1

Bilans

19

MVP

69.5%

Headshoty

dust2

80.0%
Win Rate
1.68
K/D
107.8
ADR

5

Mecze

94

Zabójstwa

56

Śmierci

4-1

Bilans

16

MVP

64.4%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.73
K/D
98.2
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

74.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.60
K/D
111.9
ADR

1

Mecze

48

Zabójstwa

30

Śmierci

1-0

Bilans

10

MVP

65.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
08.10.2026 W 8:13 17/17/8 92 1.00 0.81 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
08.10.2026 L 6:13 12/18/5 76 0.67 0.63 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
08.10.2026 W 13:7 23/13/2 118 1.77 1.15 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
02.10.2026 W 14:16 27/24/7 99 1.13 0.90 ancient
Europe 5v5 Queue
56 min
01.10.2026 W 6:13 19/11/3 98 1.73 1.00 cache
Europe 5v5 Queue
34 min
01.10.2026 W 13:6 21/12/5 102 1.75 1.11 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
01.09.2026 W 4:13 23/9/3 137 2.56 1.35 ancient
Europe 5v5 Queue
26 min
01.09.2026 W 16:19 34/22/6 99 1.55 0.97 mirage
Europe 5v5 Queue
62 min
01.09.2026 W 13:6 23/10/5 114 2.30 1.21 dust2
Europe 5v5 Queue
29 min
01.09.2026 W 13:5 23/10/3 115 2.30 1.28 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-10 do 2026-10-08 100 meczy Win Rate: 52.0% K/D: 1.00

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.00

ADR

73

HS %

27.8%

Win Rate

52.0%

Mecze

100

Wygrane

52

Zabójstwa

1372

Asysty

407

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
8
MVP
76
Obrażenia od granatów
80.4
Oślepieni przeciwnicy
11
Ø Śmierci
14.6
Multi-kille
117
Ace'y
0
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
102.6
Ø HS %
70.7%
Win Rate %
85%
Ø Zabójstwa
21.8
Mecze z opening killiem
58.7%
Entry kille
5.5
Pierwsze strzały
3.2
Ø Asysty
5.9
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
1.8