Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar w0nderful

w0nderful

Gold Verified
Flag of ua
ID: 591e26a3-eb86-4d4c-afa8-b5754455dc03
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 21 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1052

Win Rate

65%

K/D

1.72

ADR

100

HS %

47.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 64% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
29%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
48%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
98/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
78/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
49/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

405 ms

Statystyki Steam

Arise

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

1 czerwca 2020

Znajomi

329

Poziom Steam

82

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.60

K/R

1.07

ADR

105

HS %

47.5%

Zabójstwa

457

Asysty

84

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

66.7%
Win Rate
1.53
K/D
100.7
ADR

9

Mecze

203

Zabójstwa

133

Śmierci

6-3

Bilans

34

MVP

48.8%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.79
K/D
105.9
ADR

5

Mecze

118

Zabójstwa

66

Śmierci

5-0

Bilans

19

MVP

48.6%

Headshoty

nuke

25.0%
Win Rate
1.32
K/D
96.1
ADR

4

Mecze

78

Zabójstwa

59

Śmierci

1-3

Bilans

12

MVP

42.5%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
2.50
K/D
131.8
ADR

1

Mecze

30

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

47.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.75
K/D
144.5
ADR

1

Mecze

28

Zabójstwa

16

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
27.09.2026 W 5:13 31/8/4 160 3.88 1.72 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
26.09.2026 L 13:5 16/15/4 104 1.07 0.89 nuke
Europe 5v5 Queue
26 min
26.09.2026 W 3:13 25/8/2 128 3.13 1.56 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
25.09.2026 W 21:25 49/32/8 111 1.53 1.07 mirage
Europe 5v5 Queue
75 min
25.09.2026 L 11:13 25/18/2 97 1.39 1.04 nuke
Europe 5v5 Queue
38 min
25.09.2026 W 11:13 23/17/4 88 1.35 0.96 anubis
Europe 5v5 Queue
41 min
24.09.2026 W 5:13 24/8/1 113 3.00 1.33 anubis
Europe 5v5 Queue
34 min
24.09.2026 W 13:7 27/8/1 115 3.38 1.35 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
24.09.2026 W 9:13 30/12/7 132 2.50 1.36 cache
Europe 5v5 Queue
37 min
23.09.2026 W 10:13 20/16/5 88 1.25 0.87 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-14 do 2026-10-07 100 meczy Win Rate: 51.0% K/D: 1.38

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.38

ADR

81

HS %

27.6%

Win Rate

51.0%

Mecze

100

Wygrane

51

Zabójstwa

1715

Asysty

273

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
75
Obrażenia od granatów
36.7
Oślepieni przeciwnicy
3.7
Ø Śmierci
14.3
Multi-kille
135
Ace'y
1
Ø K/D
1.6
Ø K/R
0
Ø ADR
104.8
Ø HS %
47.5%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
22.9
Mecze z opening killiem
64.7%
Entry kille
5.8
Pierwsze strzały
3.8
Ø Asysty
4.2
Skuteczność granatów %
48%
AWP %
29%
Zabójstwa w clutchach
1.8