Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar w0nderful

w0nderful

Gold Verified
Flag of ua
ID: 591e26a3-eb86-4d4c-afa8-b5754455dc03
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 26 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

1052

Відсоток перемог

65%

K/D

1.72

ADR

100

HS %

47.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
26%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 64% таких дуелей

Клатч 1v1
42%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
24%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
29%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
48%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
98/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
78/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Хороший результат

Гранати
49/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

405 ms

Статистика Steam

Arise

Години в CS

приховано

Дата створення

June 1, 2020

Друзі

329

Рівень Steam

82

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.60

K/R

1.07

ADR

105

HS %

47.5%

Вбивства

457

Підтримки

84

Відсоток перемог

70.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.53
profile.mapStatsCard.kd
100.7
profile.mapStatsCard.adr

9

profile.mapStatsCard.matches

203

profile.mapStatsCard.kills

133

profile.mapStatsCard.deaths

6-3

profile.mapStatsCard.record

34

profile.mapStatsCard.mvps

48.8%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.79
profile.mapStatsCard.kd
105.9
profile.mapStatsCard.adr

5

profile.mapStatsCard.matches

118

profile.mapStatsCard.kills

66

profile.mapStatsCard.deaths

5-0

profile.mapStatsCard.record

19

profile.mapStatsCard.mvps

48.6%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

25.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.32
profile.mapStatsCard.kd
96.1
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

78

profile.mapStatsCard.kills

59

profile.mapStatsCard.deaths

1-3

profile.mapStatsCard.record

12

profile.mapStatsCard.mvps

42.5%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.50
profile.mapStatsCard.kd
131.8
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

30

profile.mapStatsCard.kills

12

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

47.0%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.75
profile.mapStatsCard.kd
144.5
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

28

profile.mapStatsCard.kills

16

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

50.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
09/27/2026 W 5:13 31/8/4 160 3.88 1.72 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
09/26/2026 L 13:5 16/15/4 104 1.07 0.89 nuke
Europe 5v5 Queue
26 min
09/26/2026 W 3:13 25/8/2 128 3.13 1.56 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
09/25/2026 W 21:25 49/32/8 111 1.53 1.07 mirage
Europe 5v5 Queue
75 min
09/25/2026 L 11:13 25/18/2 97 1.39 1.04 nuke
Europe 5v5 Queue
38 min
09/25/2026 W 11:13 23/17/4 88 1.35 0.96 anubis
Europe 5v5 Queue
41 min
09/24/2026 W 5:13 24/8/1 113 3.00 1.33 anubis
Europe 5v5 Queue
34 min
09/24/2026 W 13:7 27/8/1 115 3.38 1.35 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
09/24/2026 W 9:13 30/12/7 132 2.50 1.36 cache
Europe 5v5 Queue
37 min
09/23/2026 W 10:13 20/16/5 88 1.25 0.87 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min

Активність - останні 90 днів

22 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-04-14 do 2026-10-07 100 матчів Win Rate: 51.0% K/D: 1.38

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.38

ADR

81

HS %

27.6%

Відсоток перемог

51.0%

Матчі

100

Перемоги

51

Вбивства

1715

Підтримки

273

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
5
profile.generalStats.mvps
75
profile.generalStats.utilityDmg
36.7
profile.generalStats.enemiesFlashed
3.7
profile.generalStats.avgDeaths
14.3
profile.generalStats.multiKills
135
profile.generalStats.aces
1
profile.generalStats.avgKd
1.6
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
104.8
profile.generalStats.avgHs
47.5%
profile.generalStats.winRate
70%
profile.generalStats.avgKills
22.9
profile.generalStats.openingMatches
64.7%
profile.generalStats.entryKills
5.8
profile.generalStats.firstShootDowns
3.8
profile.generalStats.avgAssists
4.2
profile.generalStats.utilitySuccess
48%
profile.generalStats.awpPercent
29%
profile.generalStats.clutchKills
1.8