Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar lilpeepfan-

lilpeepfan-

Gold Verified
Flag of cn
ID: 1ace868a-d60c-46b8-a61e-f51d40d0305b
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 19 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1882

Win Rate

60%

K/D

1.55

ADR

91

HS %

52.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
22%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
54/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
78/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

440 ms

Statystyki Steam

rmksh

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.31

K/R

0.82

ADR

88

HS %

48.3%

Zabójstwa

338

Asysty

101

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

72.7%
Win Rate
1.36
K/D
86.9
ADR

11

Mecze

187

Zabójstwa

137

Śmierci

8-3

Bilans

25

MVP

51.2%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.93
K/D
96.0
ADR

2

Mecze

29

Zabójstwa

15

Śmierci

2-0

Bilans

5

MVP

48.5%

Headshoty

ancient

0.0%
Win Rate
0.91
K/D
75.6
ADR

2

Mecze

29

Zabójstwa

32

Śmierci

0-2

Bilans

2

MVP

52.0%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
0.91
K/D
80.7
ADR

2

Mecze

29

Zabójstwa

32

Śmierci

0-2

Bilans

3

MVP

36.0%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
1.75
K/D
107.4
ADR

2

Mecze

49

Zabójstwa

28

Śmierci

1-1

Bilans

9

MVP

51.5%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
1.00
K/D
85.0
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

15

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

27.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
01.10.2026 W 2:8 9/5/2 97 1.80 0.90 nuke
Europe 5v5 Queue
22 min
01.10.2026 W 13:2 13/4/9 100 3.25 0.87 mirage
Europe 5v5 Queue
22 min
01.10.2026 W 11:13 22/12/6 91 1.83 0.92 mirage
Europe 5v5 Queue
44 min
01.10.2026 L 9:13 11/17/4 55 0.65 0.50 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
01.10.2026 W 10:13 15/15/3 70 1.00 0.65 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
29.09.2026 L 12:16 20/19/7 73 1.05 0.71 ancient
Europe 5v5 Queue
47 min
29.09.2026 L 3:13 10/14/1 68 0.71 0.63 cache
Europe 5v5 Queue
30 min
29.09.2026 L 13:7 17/16/4 78 1.06 0.85 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
29.09.2026 W 8:13 15/10/14 95 1.50 0.71 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
28.09.2026 W 7:13 19/12/4 96 1.58 0.95 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-07-26 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 69.0% K/D: 1.07

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.07

ADR

76

HS %

23.5%

Win Rate

69.0%

Mecze

100

Wygrane

69

Zabójstwa

1411

Asysty

407

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
45
Obrażenia od granatów
143.5
Oślepieni przeciwnicy
6.5
Ø Śmierci
13
Multi-kille
84
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
88
Ø HS %
48.3%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
16.9
Mecze z opening killiem
62%
Entry kille
4
Pierwsze strzały
2.5
Ø Asysty
5.1
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
22%
Zabójstwa w clutchach
1.4