Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar 999DRACULA

999DRACULA

Gold Verified
Flag of mn
ID: ff84801a-34c2-4318-9fcc-b5f7abf091f6
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 34 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

604

Win Rate

66%

K/D

1.47

ADR

97

HS %

50.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
20%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
98/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
59/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

425 ms

Statystyki Steam

xdmasta

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

31 sierpnia 2021

Posiadane gry

5

Znajomi

109

Poziom Steam

50

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.27

K/R

0.94

ADR

103

HS %

57.8%

Zabójstwa

389

Asysty

98

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

55.6%
Win Rate
1.07
K/D
93.8
ADR

9

Mecze

155

Zabójstwa

145

Śmierci

5-4

Bilans

21

MVP

58.1%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.30
K/D
100.3
ADR

3

Mecze

57

Zabójstwa

44

Śmierci

3-0

Bilans

8

MVP

56.7%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
2.09
K/D
138.5
ADR

3

Mecze

73

Zabójstwa

35

Śmierci

2-1

Bilans

17

MVP

68.7%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.32
K/D
100.0
ADR

2

Mecze

37

Zabójstwa

28

Śmierci

2-0

Bilans

5

MVP

55.5%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.24
K/D
97.8
ADR

2

Mecze

42

Zabójstwa

34

Śmierci

0-2

Bilans

5

MVP

44.5%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.19
K/D
104.0
ADR

1

Mecze

25

Zabójstwa

21

Śmierci

1-0

Bilans

6

MVP

56.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 W 10:13 19/16/6 102 1.19 0.83 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
14.10.2026 W 3:13 15/12/5 94 1.25 0.94 inferno
Europe 5v5 Queue
27 min
14.10.2026 W 16:13 25/21/6 104 1.19 0.86 nuke
Europe 5v5 Queue
48 min
14.10.2026 W 13:5 20/10/4 111 2.00 1.11 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min
12.10.2026 W 13:7 22/16/9 107 1.38 1.10 inferno
SEA 5V5 Queue
36 min
12.10.2026 W 13:11 24/19/6 115 1.26 1.00 mirage
SEA 5V5 Queue
43 min
12.10.2026 W 11:13 34/16/7 137 2.13 1.42 ancient
SEA 5V5 Queue
40 min
11.10.2026 L 11:13 27/16/4 115 1.69 1.13 cache
SEA 5V5 Queue
44 min
10.10.2026 L 7:13 16/17/2 79 0.94 0.80 mirage
SEA 5V5 Queue
32 min
07.10.2026 W 3:13 17/12/5 119 1.42 1.06 mirage
SEA 5V5 Queue
23 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-06 do 2026-09-09 100 meczy Win Rate: 53.0% K/D: 1.21

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.21

ADR

78

HS %

24.9%

Win Rate

53.0%

Mecze

100

Wygrane

53

Zabójstwa

1663

Asysty

297

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
62
Obrażenia od granatów
68.9
Oślepieni przeciwnicy
4.8
Ø Śmierci
15.4
Multi-kille
107
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
103
Ø HS %
57.8%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
19.5
Mecze z opening killiem
62.6%
Entry kille
6.2
Pierwsze strzały
3.9
Ø Asysty
4.9
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
20%
Zabójstwa w clutchach
0.9