Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar r3gged

r3gged

ID Verified
Flag of ua
ID: 86d5e10b-e8cd-4843-a8c4-1bcbc5dda43f
EU
CS2
Obserwowany Obserwowany przez 1 użytkownika.
Wyświetlenia Sprawdzono 20 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

192

Win Rate

52%

K/D

1.38

ADR

91

HS %

40.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
37%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
26%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
80/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
48/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
50/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

509 ms

Statystyki Steam

Золотоложко 🥄

Godziny w CS

1100h

Data utworzenia

12 czerwca 2022

Ostatnie 2 tygodnie

28h

Posiadane gry

22

Znajomi

46

Poziom Steam

60

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.23

K/R

0.79

ADR

88

HS %

48.5%

Zabójstwa

337

Asysty

115

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

66.7%
Win Rate
1.27
K/D
88.2
ADR

6

Mecze

99

Zabójstwa

78

Śmierci

4-2

Bilans

14

MVP

45.3%

Headshoty

anubis

66.7%
Win Rate
0.99
K/D
82.9
ADR

6

Mecze

96

Zabójstwa

97

Śmierci

4-2

Bilans

14

MVP

44.2%

Headshoty

dust2

80.0%
Win Rate
1.96
K/D
104.3
ADR

5

Mecze

104

Zabójstwa

53

Śmierci

4-1

Bilans

21

MVP

51.4%

Headshoty

mirage

100.0%
Win Rate
1.31
K/D
97.2
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

59.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
1.00
K/D
80.3
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

15

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

67.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.35
K/D
33.9
ADR

1

Mecze

6

Zabójstwa

17

Śmierci

0-1

Bilans

0

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 W 9:13 10/15/10 67 0.67 0.45 dust2
Europe 5v5 Queue
45 min
14.10.2026 W 13:7 12/9/6 74 1.33 0.60 ancient
Europe 5v5 Queue
26 min
14.10.2026 W 13:2 14/5/2 90 2.80 0.93 ancient
Europe 5v5 Queue
20 min
14.10.2026 L 11:13 24/13/1 87 1.85 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min
14.10.2026 W 13:8 11/18/7 77 0.61 0.52 anubis
Europe 5v5 Queue
39 min
14.10.2026 L 12:16 16/21/6 75 0.76 0.57 anubis
Europe 5v5 Queue
53 min
13.10.2026 W 13:1 18/5/8 139 3.60 1.29 dust2
Europe 5v5 Queue
22 min
13.10.2026 W 13:8 22/9/3 106 2.44 1.05 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
13.10.2026 W 13:8 16/17/9 87 0.94 0.76 anubis
Europe 5v5 Queue
32 min
13.10.2026 W 8:13 15/14/10 88 1.07 0.71 anubis
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

86 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-08-05 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 47.0% K/D: 1.08

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 65 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#24 419

Koniec Sezonu

#25 114

Najwyższy

#25 114

Najniższy

#22 929

Średni

#24 089

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.08

ADR

85

HS %

20.1%

Win Rate

47.0%

Mecze

100

Wygrane

47

Zabójstwa

1403

Asysty

396

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
54
Obrażenia od granatów
109.1
Oślepieni przeciwnicy
5.7
Ø Śmierci
13.7
Multi-kille
78
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
88
Ø HS %
48.5%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
16.9
Mecze z opening killiem
59.8%
Entry kille
4.1
Pierwsze strzały
2.5
Ø Asysty
5.8
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
26%
Zabójstwa w clutchach
2.4