Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar D0_Nesy

D0_Nesy

ID Verified
Flag of ne
ID: 02a05672-498c-46f2-bc85-f428cea0e0db
EU
CS2
Obserwowany Obserwowany przez 1 użytkownika.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

101

Win Rate

59%

K/D

1.49

ADR

104

HS %

48.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
29%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 62% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
11%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Statystyki Steam

xiayarosha96

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

15 lipca 2022

Znajomi

1

Poziom Steam

0

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.57

K/R

1.02

ADR

113

HS %

58.4%

Zabójstwa

398

Asysty

108

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

83.3%
Win Rate
1.51
K/D
113.3
ADR

6

Mecze

125

Zabójstwa

83

Śmierci

5-1

Bilans

21

MVP

57.3%

Headshoty

cache

25.0%
Win Rate
1.42
K/D
109.3
ADR

4

Mecze

71

Zabójstwa

50

Śmierci

1-3

Bilans

8

MVP

68.5%

Headshoty

mirage

66.7%
Win Rate
1.57
K/D
117.4
ADR

3

Mecze

66

Zabójstwa

42

Śmierci

2-1

Bilans

11

MVP

49.0%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.11
K/D
102.8
ADR

2

Mecze

31

Zabójstwa

28

Śmierci

1-1

Bilans

2

MVP

70.5%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
1.26
K/D
97.0
ADR

2

Mecze

34

Zabójstwa

27

Śmierci

1-1

Bilans

7

MVP

39.0%

Headshoty

vertigo

100.0%
Win Rate
2.63
K/D
125.1
ADR

2

Mecze

42

Zabójstwa

16

Śmierci

2-0

Bilans

9

MVP

57.5%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
3.63
K/D
142.2
ADR

1

Mecze

29

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

7

MVP

69.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 W 13:5 18/10/4 116 1.80 1.00 ancient
North America 5V5 Queue
25 min
14.10.2026 L 8:13 16/19/7 94 0.84 0.76 anubis
North America 5V5 Queue
32 min
14.10.2026 W 9:13 29/16/6 152 1.81 1.32 mirage
North America 5V5 Queue
32 min
12.10.2026 W 13:11 29/13/8 137 2.23 1.21 dust2
North America 5V5 Queue
39 min
12.10.2026 W 1:13 19/6/4 142 3.17 1.36 cache
North America 5V5 Queue
23 min
12.10.2026 W 13:6 15/13/7 96 1.15 0.79 ancient
North America 5V5 Queue
29 min
12.10.2026 W 13:2 23/4/2 145 5.75 1.53 vertigo
North America 5V5 Queue
21 min
11.10.2026 L 13:7 19/14/4 105 1.36 0.95 cache
Europe 5v5 Queue
28 min
11.10.2026 L 6:13 18/15/1 94 1.20 0.95 cache
Europe 5v5 Queue
27 min
11.10.2026 L 13:3 5/14/4 57 0.36 0.31 dust2
Europe 5v5 Queue
23 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
65
Obrażenia od granatów
113.1
Oślepieni przeciwnicy
5.8
Ø Śmierci
12.7
Multi-kille
106
Ace'y
0
Ø K/D
1.6
Ø K/R
0
Ø ADR
113.1
Ø HS %
58.4%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
19.9
Mecze z opening killiem
70.3%
Entry kille
5.1
Pierwsze strzały
3.6
Ø Asysty
5.4
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
11%
Zabójstwa w clutchach
1.5