Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Cioxon

Cioxon

ID Verified
Flag of pl
ID: 3677c430-e24c-4b4c-ac5c-6f783de771ba
EU
CS2
Obserwowany Obserwowany przez 1 użytkownika.
Wyświetlenia Sprawdzono 9 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

776

Win Rate

50%

K/D

1.08

ADR

79

HS %

45.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 49% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
10%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
40%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
75/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
43/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
40/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

603 ms

Statystyki Steam

Rybka

Godziny w CS

1054h

Data utworzenia

10 lutego 2025

Ostatnie 2 tygodnie

25h

Posiadane gry

12

Znajomi

26

Poziom Steam

4

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.00

K/R

0.71

ADR

72

HS %

54.3%

Zabójstwa

319

Asysty

70

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

66.7%
Win Rate
1.01
K/D
73.0
ADR

6

Mecze

96

Zabójstwa

95

Śmierci

4-2

Bilans

12

MVP

49.0%

Headshoty

anubis

60.0%
Win Rate
1.06
K/D
72.8
ADR

5

Mecze

83

Zabójstwa

78

Śmierci

3-2

Bilans

11

MVP

62.0%

Headshoty

dust2

25.0%
Win Rate
1.14
K/D
73.1
ADR

4

Mecze

66

Zabójstwa

58

Śmierci

1-3

Bilans

8

MVP

49.0%

Headshoty

ancient

33.3%
Win Rate
0.76
K/D
69.7
ADR

3

Mecze

48

Zabójstwa

63

Śmierci

1-2

Bilans

6

MVP

56.7%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.72
K/D
60.4
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

18

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

46.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.86
K/D
78.6
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

7

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

69.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.10.2026 W 8:13 19/13/2 80 1.46 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
12.10.2026 W 13:9 24/12/4 103 2.00 1.09 anubis
Europe 5v5 Queue
38 min
11.10.2026 L 13:10 18/17/4 77 1.06 0.78 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
09.10.2026 L 9:13 15/17/4 58 0.88 0.68 ancient
Europe 5v5 Queue
35 min
08.10.2026 L 13:10 13/18/3 60 0.72 0.57 nuke
Europe 5v5 Queue
39 min
07.10.2026 L 8:13 9/15/3 40 0.60 0.43 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
07.10.2026 W 16:13 13/22/7 57 0.59 0.45 anubis
Europe 5v5 Queue
53 min
07.10.2026 W 7:13 16/12/2 74 1.33 0.80 anubis
Europe 5v5 Queue
36 min
06.10.2026 W 14:16 22/27/6 87 0.81 0.73 ancient
Europe 5v5 Queue
54 min
06.10.2026 W 13:5 13/7/4 79 1.86 0.72 cache
Europe 5v5 Queue
31 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-15 do 2026-10-12 45 meczy Win Rate: 46.7% K/D: 0.95

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.95

ADR

73

HS %

22.3%

Win Rate

46.7%

Mecze

45

Wygrane

21

Zabójstwa

602

Asysty

143

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
42
Obrażenia od granatów
41.1
Oślepieni przeciwnicy
3.9
Ø Śmierci
16
Multi-kille
75
Ace'y
0
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
72.1
Ø HS %
54.3%
Win Rate %
50%
Ø Zabójstwa
16
Mecze z opening killiem
44%
Entry kille
3.8
Pierwsze strzały
1.7
Ø Asysty
3.5
Skuteczność granatów %
40%
AWP %
10%
Zabójstwa w clutchach
2